Brigáda pre 12-ročného chalana

marko331
30. júl 2023

Dobrý deň hľadám si prácu pre 12 ročného chalana minimálna mzda 10€ .
Je ťažké si nájsť prácu v 12 rokoch keby ste o nejakej vedeli prosím dajte mi vediet.
Ďakujem

viestta
30. júl 2023

Marko, zial v tomto veku este pracovat nemozes, len ak susedska vypomoc, vypomc rodicom, starym rodicom za nejake zvysene vreckove. Ten, kto by ta zamestnal spacha trestny cin

lukbe
30. júl 2023

@marko331 1. Deti nemôžu pracovať. 2. Pýtaš veľa, veď ani dospelému brigadnikovi nedajú 10 eur na hodinu, či to má byť na deň?

klara351
30. júl 2023

Ak je ta mzda na hodinu, tak ma zaujima, ale znalosti a skusenosti 12 rocne dieta ponuka zamestnavatelovi, ked si pytat nie malu mzdu.

dievcacitajucelist
30. júl 2023

@marko331 môj syn má 13 a pomáha staršej susede, nosí jej nákup, vynáša smetí, kosí....doma za domáce a záhradné práce dostane niečo...skús také niečo

laura164
30. júl 2023

Vypomahanie rodine, susedom, kosenie, umývanie okien

mira0611
30. júl 2023

@marko331 ahoj, moj syn zarobil peniaze ze svoje nepotrebne veci dal na FB a bazos, tak si zarobi celkom slusne peniaze a na narodky este tiez dostal a kupil si iphone. Momentalne brigaduje, a to za 4eura za hodiny, 10 eur/h. zarabal jeho otec v AT ako kuchar.

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
30. júl 2023

@marko331 ono je to tazke preto, ze detska praca nie je u nas legalna a v cine a v bangladesi platia tak 10€/mesiac a nie na hodinu a makaju tam 12-16hod denne v katastrofalnych podmienkach.
Takze vaz si svoje detstvo a uzivaj si ho. Narobis sa v zivote este dost.
Jedine, co by si mohol robit legalne a za slusne peniaze, je umelecka cinnost - ucinkovanie v reklamach, vo filmoch, v divadle a podobne, ale tam sa tiez nedostane kazdy.
Mozes pomahat vo svojom okoli - v rodine (umyt auto, pokosit travnik, pomoct s velkym upratovanim, v zahrade atd) ale to tiez nikto neoceni 10€ za hodinu. To by velmi vela dospelych ludi, so vzdelanim a praxou bolo velmi rado za taku odmenu.

lucik194
30. júl 2023

za 10eur by som Ti nechala umyt auto, povysavat ho, umyt palubovku, koberceky vyvapkovat, zvonku komplet vydrhnzt od nakepenych musiek

tak 2-3 hodiny prace pre teens za 10 eur

aby si mal predstavu co je to zarobit 10eur

alickapusinka
30. júl 2023

Ej ale si nenáročný malo ktorú profesiu u nás platia 10 eur za hodinu. Máš malo rokov zamestnávať deti je u nás trestný čin .Ak to nie je nejaký prázdninový vtip. Nechce sa mi veriť aby sa nejaký 12 ročný alebo jeho rodičia pýtali takúto vec je jasné že nikto by ho nezobrala to musí ten rodič vedieť.

hankab
30. júl 2023

@marko331 vacsina ludi tu ani v 30tke po 10 rocnej praxi nema 10€/hod, teda pokial myslis hodinovu mzdu. Mozes jedine tak oslovit susedov ci nepotrebuju pomoct s nakupom, umyvanim okien, upratovanim domu/auta, s vencenim psa.

macekovam
30. júl 2023

@marko331 mohol by si roznadat letáky napríklad ale,, akože za mamu,,..alebo venčiť psíka niekomu...