Ako si môže zarobiť 14 ročný chalan?

sebqi226
18. mar 2021

Ahojte mám 14 rokov som chalan a potrebujem si zarobiť 40€
Momentálne mám 10€ ktoré šetrim keďže som všetko už minul. Vedeli by ste mi poradiť ako získať poprípade samozrejme zarobiť tých 30€??prosím normálne odpovede Ďakujem veľmi pekne ;)

3009
18. mar 2021

@sebqi226 urobiť niekomu nákup, vyvenčiť psa.

kiwi3
18. mar 2021

mozes roznasat letaky. alebo predat nieco, co uz nepotrebujes

danim
18. mar 2021

Na čo potrebujes tie peniaze? Veď je všetko zatvorene.

ofzuza
18. mar 2021

@danim a co teba do toho? 🙂 internet asi poznas, ci?
V tom veku som uz zacala s doucovanim. Mozes skusit tie letaky. Ale ofiko asi nemozes nic.

danim
18. mar 2021

@ofzuza mna do toho nič.. nie je to moje dieta. Kým nechce na cigarety drogy Atd.. tak je to Ok. Len som spozornela.. po počutí x príbehov ako takto už deti začali zháňať väčšie sumy a v byte zrazu mizli cenne veci..

ofzuza
18. mar 2021

@danim a myslis, ze by sa ti priznal? 40e nie je ziadna strasna suma. Moze chciet len znackovu mikinu. A chce si zarobit, to sa ceni.

bozenka9532
18. mar 2021

@sebqi226 vreckove nedostavas?
Moj syn roznasa letaky, plus ma vreckove .

natyreggae
19. mar 2021

@danim a čo veru internet neexistuje? 😀 ja som od decembra objednala veci za vyše 200€ čo v normálnych obchodoch neminiem ani za rok🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

danim
19. mar 2021

@natyreggae 😂👍

sebqi226
autor
25. mar 2021

Ďakujem za odpovedeskusim niečo z toho

mamicka_322
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
felicita027
31. mar 2021

Oficiálne môžeš zarábať až po ukončení povinnej školskej dochádzky, skôr ťa nikto zo zákona zamestnať nesmie... Ale privyrobiť si môžeš domácimi prácami ak máte záhradu tak aj tam pomôcť rodičom, alebo ak máš mladších súrodencov pomôcť im so školou alebo postrážiť, zobrať ich zo školy/škôlky, alebo neviem aké majú rodičia zamestanie ale ak náhodou sú podnikatelia a majú vlastnú firmu tak napríklad tam poupratovať alebo s niečím pomôcť. Skús sa s nimi porozprávať určite ti niečo navrhnú 🙂