Chcem začať podnikať

kburgerin
17. apr 2012

naqjdu sa tu nieake slobodne mamicky co mali odvahu pri dvoch detoch zacat podnikat a tak chcem vediet co na to potrebujem lebo som uz dlho na urade prace a nevie ma nikto zamestnat

podnikatelka12
25. mar 2014

@stanka28 napíšte mi mail 🙂 všetko vam rozpíšem do mailu galajdovaandrea@gmail.com

reppka10
25. mar 2014

@kveetiinka áno, ponúkajú 🙂 a veľmi kvalitné

kveetiinka
25. mar 2014

@reppka10 tak preco rovno nenapises ze ide o LR kozmetiku? 🙂)))

reppka10
25. mar 2014

@kveetiinka ja to takto rovno nemôžem napísať, aby som nerobila reklamu 🙂 lebo to je porušením pravidiel MK a príspevok by bol vymazaný 🙂

kveetiinka
26. mar 2014

@reppka10 a robis to? je o to zaujem? ma lamu na pracu pre nich ale vaham...

stastenka42
26. mar 2014

@podnikatelka12 Ahoj,vy nevyrabate nahodou šperky ?

reppka10
26. mar 2014

@kveetiinka áno robím to, a som už teraz spokojná 🙂 keď som s tým začínala, mala som veľké oči, myslela som, že hneď v prvý mesiac dva, sa to rozbehne vo veľkom, ale keď prišli prvé "nie, nechcem to robiť", tak aj moje nadšenie opadlo 🙂 ale hlavne s tým netreba hneď hodiť, ale vytrvať a pomaly si budovať svoju sieť. Hlavne musíš mať ozaj dobrého sponzora, ktorý ťa v zlých chvíľach povzbudí a poradí. Ak ti vyhovuje systém MLM, neváhaj. Ide ozaj o kvalitné produkty, za ktoré sa nebudeš musieť hambiť, a kto ich raz vyskúša, určite od teba bude kupovať aj ďalej. Za vyskúšanie to určite stojí, aspoň sa stretneš s inými ľuďmi, a ta počiatočná investícia nie je zas až taká vysoká 🙂 Tak veľa úspechov prajem 🙂

podnikatelka12
27. mar 2014

@stastenka42 ahoj nie nevyrábame šperky 🙂 mám biznis v ktorom ak sa posnažíš budeš určite úspešna 🙂 môj mail je galajdovaandrea@gmail.com a môžem ti povedať detaily o čo ide 🙂

ivanabb
22. júl 2014

@podnikatelka12 môžeš poslat info aj mne? Dik

erincek
14. okt 2014

@radina
Dobry den,

mam napad na podnikanie po materskej dovolenke, ale chybaju mi financie.
Viete mi pomoct?

Erika

mikibe
14. okt 2014
vladob666
19. okt 2014

Dobrý deň, keď naozaj hľadáte stabilnú firmu v MLM , ktorá každý rok zvyšuje svoj obrat o dvojnásobok . Jeunesse Global pôsobí viac ako 115 krajinách sveta. Tato spoločnosť je lídrom v procese spomalenia starnutia človeka. Ak chcete byt mladý , zdravý, byt podielnikom najrýchlejšie rastúcej spoločností inc. 500 zoznamu . Keď chcete viac sa dozvedieť o tejto ponuke pozrite si video na mojej stránke www.bujda.pleja.tv

ziza
4. nov 2014

Ponukam pre sikovne a cielavedome studentky, maminy na MD , zienky serioznu pracu s kozmetikou ( nie katalogovy predaj ) Mozete sa realizovat v priamom predaji, vizazistike... firma vsetko zaskoli. Velmi pekne zarobky a najma prijemna praca aj z domu emoticon
Viac info v sprave. Pekny den

skopo
26. feb 2015

chcel by som legalne ponukat a predavat na slovensku tovar od slovenskeho vyrobcu,zatial bez kamennej predajne.Vie mi niekto poradit co musim splnat,DIK

ninadobre
14. apr 2015

Rozbieham firmu popri materskej ak mate zaujem napiste mi spravu poslem viac info

ephio
4. máj 2015

Hľadám schopných a ambicioznych ľudí do svojho podnikania. Nulová investícia o všetkom vás oboznámim chce to len vytrvalosť a kreativitu. Stratiť nemôžete nič len získať. Kontakt: palifrajt@gmail.com

goliath88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skolkarik
17. aug 2015

hľadáme učiteľku do súkromnej materskej škôlky v BA. Viac info v pošte. vhodné aj pre mamičky na materskej 🙂

majkasvarova
27. sep 2015

Ahojte. V Trnave je aktuálne na odstúpenie hotová zabehnutá škôlka so všetkými povoleniami. Kto by mal záujem, môj mail je majka.svarova@gmail.com. Prípadne posuňte info ďalej.

smoni
5. nov 2015

@kburgerin ja mám 3 deti a odvahu podnikať určite tiež - bez zbytočných vstupných nákladoch, bez skladových zásob, bez rizika

mahazatkova
15. dec 2015

ahoj ja som zacala podnikat ale stahujem sa do ineho mesta a nemam nove priestory tak uvazujem ze cinnost pozastavim inac som podnikala s dcerkou v oblasti kaviaren s detkym kutikom ak by si mala zaujem mozno by som uvazovala aj o predaji lebo neviem kam to popracem 0904850041

dorka_shop
17. dec 2015

ahojte hladam spolupracovnikov na sprostredkovanie zdravej kavy a dalsich kvalitnych produktov. firma ponuka ozaj vyhodne podmienky.ak mate zaujem kontaktujte ma na jjakabova80@gmail.com alebo tu v sprave.

ada1313
14. feb 2016

Nenajde sa tu niekto z BA, kto by mal zaujem o spolocne podnikanie v atypickej kaviarni? Napad sa uz pomaly realizuje, ale chce to niekoho, kto by ho zdielal, pomohol pri realizacii, mozno aj spolupodielal sa financne, hlavne pomohol s prevadzkou. Idealne skusenosti v kaviarenskej alebo podobnej cinnosti, nie je podmienkou, staci odvaha a zaujem.

tigrica8
15. feb 2016

Hľadám nových ľudí pre náš rýchlo rozvíjajúci sa tím. Činnosť je možné vykonávať z domu vo voľnom čase , bez toho aby ste ohrozili Vaše zamestnanie. Náplňou práce je maloobchod a starostlivosť o klientov a ovládať PC. Ak ste pripravený zmeniť svoj život kontaktujte ma : mail : lubomirabartosova8@gmail.com , mobil : 0911246514

kubinka1
9. dec 2016

Milé mamičky, sme detské centrum v Bratislave ( staré mesto), sídlo v trojposchodovom rodinnom dome, s bazénom. Máme aj prevádzku plávania dojčiat a iné aktivity pre detičky. Hľadáme podnikavú mamičku, mamičky, ktoré by mali záujem spolupracovať a využívať priestory v našom centre, cca 80 m2, 3 pekné miestnosti, plus kúpeľňa s detským vybavením a zimná záhradka , všetko zariadené detským nábytkom, montessori hračky. Doobeda je tam adaptačný program škôločka, radi by sme priestor niekomu ponúkli v ostatných dňoch , plus poobedia na rôzne aktivity pre detičky, mamičky s deťmi, ( kurzy pre detičky, opatrovanie detičiek, priestor pre detský psychológ, logopéd, a iné).
V prípade záujmu napíšte právu, ďakujem .

kubinka1
11. dec 2016

..