Čo zabezpečiť mamičkám s deťmi do práce?

marcelka123
5. aug 2009

🙂 🙂 🙂 😉

Zdravim vsetky MAMICKY. Vytvaram tuto temu, lebo chcem v co najkratsom case / aj ked to nebude asi az tak kratko/ vytvorit pracovne miesta pre mamicky, kde v praci budu moct mat svoje ratolesti pri sebe a praca bude na ciastocny uvazok... 🙂 🙂 🙂 🙂

Ja dietatko este nemam, ale pomaly sa hystam, no predtym by som chcela rozbehnut ten projekt, ale potrebovala by som vase nazory a rady.

Aka praca by to mala byt/ predajne, nejake pracovisko bez zakaznikov.../, co by nemalo chybat na mieste prace/detska izba, prebal.pult.../, a VSETKY? VSETKY napady a pripomienky ake mate prave VY MAMICKY.
Prosim Vas, vyjadrite sa k tomu, velmi mi pomozete, a ja pomozem mamickam s babatkami...

DAKUJEM DOPREDU ZA KAZDY NAZOR A KRITIKU, lebo nieco ma posunie vpred, nieco otvori oci....
PROSIM... PISTE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

A mozno sa niekedy stretneme aj osobne 🙂
mail: anjela2@azet.sk/ v pripade ak budete sa chciet vyjadrit inak ako verejne ci cez IP/
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kutcher
4. feb 2011

Já myslím, že nejlepší práci mají ty mamky, co jsou zručné - viz. třeba ta, co vyrábí batolecí a předškolácká nosítka na míru na www.skaldino.cz nebo ta mamča, co šije vlastní sluneční clony a jiné ke kočárkům lilinka. Pak už se maximálně přihlásit s dítkem do reklamní agentury.