Dá se pracovat při miminku?

Ahoj, možná že už tady takováto téma byla či je, ale nenašla jsem ji. Mám 17ti měsíční dceru a přemýšlím o tom, že začnu pracovat, aspon na poloviční uvazek. Nejsem si ale jistá, jak to všechno zvládnout. K tomu ještě studuji na VS ale to nikdy neovlivnilo muj čas strávený s dcerkou. Je velmi společenská, ale nevím zda je moc brzo ji dát do soukromé školky i když by to bylo jen na dvě tři hodinky denně. Máte někdo zkušenosti? Finančně to zvládáme zatím ok, ale spíš jde o seberealizování a myslím si, že i malá potřebuje trošku změnu, ale bojím se toho. Prosím poradtě nebo napište svoje názory.
Strana
z3
Dole
PredošláStrana
z3
Ďalšia
gabca1
17. júl 2008
Holky, co pracujete při rodičáku, zvládáte to? Já bych chodila 1x týdně a zbytek z domova, ale nevím. Moc se mi nechce, ale penízky potřebujeme.
sylvar
17. júl 2008
Já chodím od října minulého roku, jeden týden 2x, další 3x, v 8 jedu do práce, kolem 16-18hod se vracím, měla jsem z toho strach, co malá,ale je v poho 😉
Pokud by to šlo z domova, normálně bych pracovala i víc,ale bohužel, musím být přítomna v kanclu 😎
gabca1
17. júl 2008
sylvar - a jak to máš s hlídáním? U nás je to blbý. Nemám na hlídání nikoho. Jedině se střídat s manželem.
johanda
17. júl 2008
gabca - já chodím do práce 1x týdně cca od 11 do 18, jinak můžu pracovat doma, začala jsem v lednu, malá to zvládá bez problémů, spíš babička je občas grogy
andrealiskova
20. sep 2009
Tak za týden už budou Chrisovi 3 měsíce, já přestanu kojit a hurá do práce, ale když mě se tak nechce. 😞
schwarzovka
20. sep 2009
andrealiskova...jde ti to moc pěkně...
lennis
20. sep 2009
pracuji od 6.měs malýho, 1 den pryč z domu a pak cca 1,5 den doma, peníze se hodí, teď jsme koupili auto a kdybych nechodila do práce, tak bychom ho neměli. Jestli máte kvalitní hlídání, tak je to super odreagování a peníze jsou jako bonus. Kámoška mně furt láká někam na víkend pro ženský, ale já nemám potřebu, pracuji, chodím na spinning, na němčinu, jsem odragovaná až, až a vždy se těším na volný dny s malým, jak si ho užiju ten den, kdy nepracuju 😃
zdenka26
20. sep 2009
Ahojky tak já pracuju od roku malého,chodím od pondělka do pátku na čtyři hodky a když potřebujuvolno,tak si ho vezmu.Babička je v důchodu tak toho využívám 🙂 peníze navíc se vždycky hodí
esssi
20. sep 2009
Hm peníze navíc by svinsky bodly, jenže nikdo nepotřebuje skorotrojmatku 🙂
Strana
z3
PredošláStrana
z3
Ďalšia