Dajte si pozor na podvod s ponukou vianočnej práce!

igo69
23. sep 2019

Nedajte sa nachytať mailom typu vianočná práca, zneužívajú mená nič netušiacich firiem a hlavne nič neplaťte ja som bohužiaľ prišiel o 20 €.Bolo to na Mgr. Mészárosovú z Trnovca nad Váhom.Samozrejme do Anglicka na účet.

veronikaszabova
23. sep 2019

@igo69 omg, kedy sa ludia poucia.
Poslat niekomu neoverenemu € za to, aby som mohla pracovat?? 😳😳 na zaklade inzeratu na FB?
Staci si dat do vyhladavaca "balenie obalok, vonne tycinky, skladanie pier " --- milion neg. referencii, uz je na nich podane aj TO.

sissy27
23. sep 2019

@igo69 nuž, za hlúposť sa platí...

amelia000
23. sep 2019

@veronikaszabova nikdy aa ludia nepoucia a ze im proste netukne ze nemusia platit zato aby mali pracu tak to nepochopim...
@igo69 ale diki za upozornenie simplexnim ludom to mozno pomoze

igo69
autor
23. sep 2019

@amelia000 teraz majú novú obeť pani Ing.Demečkova, kvetinárstvo Banská Bystrica.

ola101
23. sep 2019

aaaaaa, ze to tych ludi este stale nepreslo a fakt naletia aj takto svietiacim podvodom

igo69
autor
23. sep 2019

@veronikaszabova kto podal TO?aj ja by som išiel.

akecheta
23. sep 2019
veronikaszabova
23. sep 2019

@igo69 treba si to pozriet na FB.

tumira
23. sep 2019

dakujeme za upozornenie 🙂 niekto sa s tym mozno este nestretol, mne uz tiez prisla taka sprava ale hned sa mi to nezdalo, hlavne by som nikomu len tak neposlala peniaze na ucet

slavkasobanska
23. sep 2019

@igo69 súhlasím , aj mne to prišlo , bohužiaľ prišla som o 30€ , a to si dávam tsk pozor ... tak čo už , no človek si chce privitobit ..

sisulia
23. sep 2019

A odovodnenie toho preco mas poslat tie peniaze je akoze ake?

veronikaszabova
23. sep 2019

@sisulia "akoze" startovny balicek

sisulia
23. sep 2019

@veronikaszabova Aha tak to hej. No akoze mne chodia furt taketo veci aj do mailu aj do spravy na inych forach ale uplne to ignorujem, hlavne ked vidim, ze tam hned peniaze pytaju. Teraz je to strasne nebezpecne

slavkasobanska
23. sep 2019

@sisulia ja som si aj výpis z registra pozrela , ešte sa mi to nestalo , no bohužiaľ

79viktoria79
23. sep 2019

@veronikaszabova startovny balicek zaco?co v nom akize ma bit? praca na doma?

liv1
23. sep 2019

@amelia000 s takou gramatikou je tu aj niekto iny simplexny 😂😂

amelia000
23. sep 2019

@liv1 no ano prave sa ozvala ;)

dopolbokaodrata
23. sep 2019

@liv1 👍

slavkasobanska
23. sep 2019

@igo69 súhlasím

liv1
23. sep 2019

@dopolbokaodrata 😂😂👍

maja6006
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dopolbokaodrata
25. sep 2019

@maja6006 jasne a dávaš tu odkazy cez svoje súkromné konto, aby si mala z toho aspoň 2 bodiky však.
@ink @berenika39

ink
25. sep 2019

@dopolbokaodrata počuj, mimo témy, len som ti chcela poďakovať, si super.

galioska
25. sep 2019

Neviem to pomenovať, zúfalstvo? Prečo na toto dokáže stále niekto naletiet, ja som v UK a toto by som nikdy neodporučila aj keď sa o to pokúsil vraj niekto z UK..

dopolbokaodrata
25. sep 2019

@ink ďakujem, ja chápem že každý sa snaží zarobiť ako vie ale vedomé porušovanie pravidiel ma vie nahnevať 😀

meszarosovamaria
2. okt 2019

@igo69 Bohužiaľ, som to ja, ktorej niekto zneužil údaje. Bola som s tým už 2 x na polícii, ale ich odpoveď bola taká, že mne sa nič nestalo a nemôžem podať trestné oznámenie. Nie je to vraj ani zneužitie osobných údajov, pretože údaje mojej sro sú verejne dostupné a nie je to ani poškodenie dobrého mena, s čím osobne nesúhlasím. Vraj by to v takejto podobe vyšetrovateľ nezačal ani riešiť. Doporučili mi, aby som sa spojila s finančne poškodenými, ktorí by podali trestné oznámenie (ale malo by ich byť viac) a tým pádom by možno začali konať. Ja som sa naivne domnievala, že hneď ako to ohlásim na polícii, tak kontaktujú príslušnú banku a vyžiadajú si číslo účtu, kto ho založil a hneď ho nájdu a potrestajú. Ale u nás to asi tak nefunguje, to iba vo filmoch. Viete si predstaviť, ako sa cítim, moje meno a adresa kolujú po internete a ľudia, čo ma poznajú sa pýtajú, či je to pravda, niektorí tomu aj uveria, niektorí našťastie nie. Do akého svetla a akú dôveryhodnosť dostáva moja firma, s ktorou riadne vykonávam činnosť - úplne inú ako balenie nejakých balíčkov. Mrzí ma, ak niekto naletel na túto ponuku, ale vedzte, že ja s tým skutočne nemám nič spoločné a najradšej by som bola, keby sa táto situácia už konečne uzatvorila. Neviem, čo je horšie, prísť o 20 euro alebo prísť o dobré meno....