Hľadám prácu na doma, ale nie predaj kozmetiky

pajinka21
28. júl 2019

Ahojte Mamini, som na Materskej a nejaké € by mi veľmi pomohli, neviete prosím Vás o nejakej Overenej práci na doma? Ale nemyslím predaj kozmetiky a rôzne produkty na predaj... Ďakujem 🙂

3009
28. júl 2019

@pajinka21 začni robiť handmade, piecť, šiť a pod. veci. Nič iné na čom môžeš zarobiť nie je.

kesymoniki
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
3009
17. aug 2019

@kesymoniki treba ti získať ľudí, aby si získala odmenu. Netrep tu blbosti o Forexe a MLM aké je to úžasné, lebo určitým spôsobom je všetko pyramída. Založené na získaní nových ľudí, za ktorých dostávaš odmeny. Keď to chceš robiť tak to rob, ale neoblbuj tu druhých aké je to úžasné. Neprejde týždeň, čo tu niekto nepopisuje tieto "úžasné zárobkové možnosti" a hľadá, či sa zasa akási blbá žienka nájde, čo si myslí, že sa na tom dá zarobiť. Zobuď sa, už tu bolo o tom toľko popísané a stále sa niekto nájde, čo tu odporúča tieto blbosti.

veronikaszabova
17. aug 2019

@3009 palec hore 🙂

kesymoniki
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
3009
17. aug 2019

@kesymoniki veď keď je to pre teba také úžasné tak to rob a nebalamúť tu iné ženy, aké je to super.

kesymoniki
17. aug 2019

@3009 nikoho nebalamutim🙂a áno, je to pre mňa úžasné a prečo by som túto možnosť nemohla ponúknuť aj druhým? Pokiaľ dobre čítam, tak som správne reagovala na názov témy, nie?

evittam
17. aug 2019

@kesymoniki Aj tu zavadzas?! Chod zarabat inam. A najskôr si prečítaj pravidla prispievania. Iste si sa registrovala len aby si nam tu pomohla zarobiť. Nezištne.😂😂😂

evittam
17. aug 2019

@3009 Je to úžasné a nepochybuje o skvelej veci lebo ich akademia to tvrdí a robi to uz neskutočne 3mesiace...😀😉

evittam
17. aug 2019

@kesymoniki btw.tu tvoju historku o automobilovom priemysle mas vsade? Ako - ze vraj-ekonomicky vzdelana osoba (teda ak to nie je len vzdelanie od "vasej akademie") - by si mala iné možnosti....

stanzi
17. aug 2019

@kesymoniki Teda to je dobry blabol 😂

kesymoniki
17. aug 2019

@evittam áno, donútili má k tomu zdravotné problémy, takže asi tak🙂

kesymoniki
17. aug 2019

@evittam a nie, nie je to historka, kľudne ti dám číslo na tú pani, pre ktorú som to robila a môžeš jej zavolať a opýtať sa🙂ja mám čiste svedomie🙂

kesymoniki
17. aug 2019

@evittam a keď sa tu stále obhanas tým ekonomickým vzdelaním, ktoré teda mám, môžeš mať aj 30 škôl a titulov, ale keď ti zdravie nedovolí robiť ani tú upratovačku na 4 hodiny, tak si môžeš vieš kde strčiť celé vzdelanie🙂

evittam
17. aug 2019

@kesymoniki Tak si ho strc. Ja nikde nerobím upratovacku a nikde nikomu nerobím otroka. Mam prácu ako potrebujem, zarobím kolko chcem, a robím len kolko chcem aj s možnosťou homeoffice kvoli detom. Ako pises o upratovacke tak asi toho vzdelania moc mat nebudeš ktorym sa teda ty ohanas...lebo ak by si ho mala tak neriešis prácu upratovacky a to proti nim nič nemam. Keby som nemala inu moznost a musím mat príjem tak robím aj to.
Btw.naozaj na teba sme cakali....
A ja cislo na nikoho nepotrebujem. Ja sa dobre bavim na tom ako veris niecomu comu ani trošku nerozumies-prepac ale uz ma ani nemusís presviedčať ze mas ekonomické vzdelanie ako v inej diskusii..-maximalne je tvoje ekonomicke vzdelanie o 3mesiacoch tlacenia "kalerabov do hlavy" vašej akademie. Bohužiaľ.

kesymoniki
17. aug 2019

@evittam zas niekto nepochopil....ja mám vzdelanie, ale môžem si s ním vi s čo tak, keď mám také zdravotné problémy, že ani upratovačku na. 4 hodiny ísť nemôžem robiť...

evittam
17. aug 2019

@kesymoniki Ak mas zdravotne problémy ze nemôžeš robiť ani upratovačku tak ide o fyzicke zdravotné problémy....-to je dedukcia z toho co pises...

evittam
17. aug 2019

@kesymoniki Vidis a ja mam vzdelanie a nemusím si s ním vieš co aj keby som mala zdravotné fyzicke problémy...
Proste je to fuk. Uz tu splietas dve na tri. Ak dokazes sediet za PC kvoli "super , FOREXu" tak nemas zdravotne problémy aby si nemohla vykonávať inu prácu vzdelanej ekonómky....A nemusela by si sa prihlásiť na MK kvôli balamuteniu a naháňaniu mamiciek. Samozrejme "božechráň"....😀😋

kesymoniki
17. aug 2019

@evittam mám zdravotné problémy, kôli ktorým sa môžem práci na Pc venovat Max 2-3 hodinky aj to s prestávkami a mi práca na forex skvelé vyhovuje🙂ale naša akadémia je taká zlá, že je v nej aj paraoympionik, ktorý skončil na olympiáde na tretim mieste, je taká zlá, že sú v nej vyše 60 roční ľudia, ktorí sú vďační za to, že si dokážu denne veľmi dobre zarobiť, v zahraničí vďaka našej akadémii dokázal 9-rocny chudobny chlapec vytrhnúť rodinu z biedy, je taká zlá, že funguje napr. aj v Nigérii, kde sú teda inakšie životné podmienky, ale ľudia sú tam vďačný, že sa im naskytla táto príležitosť...máš pravdu, už tu nikoho nebudem balamutit...

evittam
17. aug 2019

@kesymoniki Isteze. A ty si sa sem dnes prisla s tým pochváliť tak ze ta treba kontaktovať IP aby sme mohli mat to co maju všetci a hlavne ty....
Fakt si vtipna alebo uz skor trápna v ďalšej diskusii o tom istom... Všetci sme chudáci co dreme a otrocime len ty si "objavila Ameriku" a funguje ti to presne 3mesiace a este tomu aj rozumieš lebo sice upratovacku robit nemozes ale mas urcite ekonomické vzdelanie....
Este nieco...som zabudla zhrnúť.
.

evittam
17. aug 2019

@kesymoniki 9rocny chlapec v Nigerii nema nic ine na robote len riesit Forex...🤣🤣🤣 Si pekny exemplárny príklad vymyvania mozgov...ty vies o ekonomike este menej ako moj 11rocny syn. Bohužiaľ...

kesymoniki
17. aug 2019

@evittam má zmysel sa s tebou o tom baviť? Asi nie, lebo asi o živote nič nevieš😁

evittam
17. aug 2019

@kesymoniki S tebou to urcite nema zmysel kym veris v nejaku "akademiu"...Ja neviem nic o zivote?!🤣🤣🤣 Sa pozri do zrkadla. Ja mam 20rocnu prax. Ale naozaj vela šťastia a menej viery v sproste kecy. Skus konecne otvorit oci. Pekny vecer.

evittam
17. aug 2019

@kesymoniki A takých ludi ako ty presne oni potrebujú...

janilac
17. aug 2019

Píšem článoky síce jednej za 1 euro ale aspoň niečo 😂

evittam
17. aug 2019

@janilac Furt lepsie ako nejaka akademia a tvrdit ze nemôžem robiť ani upratovacku ale mam neskutočne ekonomické vzdelanie a rozumiem tomu ze ma "namotali" do mlm.....To uz horšie ako "agenti s teplou vodou"...😂😂😂😉

evittam
17. aug 2019

Inak tito rychlokvasni ekonomický odborníci na zaklade 3mesacnej skusenosti s nejakou akadémiou mlm su fakt to co tento svet potrebuje a dobre sa bavim.

kesymoniki
17. aug 2019

@evittam kľudne sa mozm stretnúť a ukážem ti, že to čo o zdravý aj ekonomickom vzdelaní vravím je pravda, ja nemám čo skrývať, m čisté svedomie🙂a tiez mam prax a čo? A nie pár ročnú, pretože už nemám ani 28, ani 20 ani 30 a čo?

kesymoniki
17. aug 2019

18 som chcela napísať🙂

evittam
17. aug 2019

@kesymoniki A nic. To ako pises a veris v mlm hovori za vsetko....A vďaka za ponuku. Nemám zaujem.