Hľadám prácu na doma, ale nie predaj kozmetiky

pajinka21
28. júl 2019

Ahojte Mamini, som na Materskej a nejaké € by mi veľmi pomohli, neviete prosím Vás o nejakej Overenej práci na doma? Ale nemyslím predaj kozmetiky a rôzne produkty na predaj... Ďakujem 🙂

kesymoniki
17. aug 2019

@evittam sú u nás ľudia, ktorí vyštudovali napr. účtovníctvo, auditorstvo a majú v tom niekoľkoročnú prax a odišli z tej práce a nepokračovali ani v podnikani s tým, aj keď si myslím, že je to dobrá oblast a čo? Neviem ináč, čo sa furt obhanas vzdelaním, ľudia nemusia vyštudovať ani základnú a môžu byť úspešní🙂keď nemáš záujem, tak na čo si vôbec reagovala?

evittam
17. aug 2019

@kesymoniki Este raz. A nic. Teba co "zerie"?! To ze mam iny odborný nahlad na vec? To co si ty myslis ti neberiem. Ja pisem k veci. Ty sa dnes registrujes na MK a ides nas tu presviedčať aky je super tvoj mlm lebo to robíš uz 3mesiace a je to super lebo to robíš ty lebo nemozes robit upratovacku a dalsi ludia co niekedy videli uctovnictvo...A?!
Reagujem na p..oviny o ktorých pises ako o super zárobku ale nikoho božechráň nenutis. Este raz- precitaj si najskôr pravidlá webovej stránky na ktorú prispievas ked uz si taka inteligentna

evittam
17. aug 2019

@kesymoniki A uz sa len zamotávas. Nie je u vas nahodou aj byvaly ekonomicky riaditel napr.NBS? Urcite podla teba ano.... Koho chces ešte presvedčiť svojou pravdou o neskonalom stasti s mlm? Co ešte vymyslis? A nie nebudem sa s tebou stretávat aby si mi to nejak dokázala.😉

evittam
17. aug 2019

@kesymoniki A ano moj muz je úspešný a nema ani maturitu. Ale o tom tu nikde nepisem a nikde sa neohanam vzdelanim. Zacala si sama ako si ekonomicky vzdelana a preto robis mlm..

kesymoniki
17. aug 2019

@evittam ja sa nezamotavam, u nás v akadémii sú rôzny ľudia🙂ako na čo by som klamala, keď má možnosť presvedčiť sa o tom, každý, kto vstúpi do akadémii? Na čo by som si kydala na hlavu? A s tým vzdelaním si začala ty🙂

kesymoniki
17. aug 2019

A nezerie má nič🙂a n myslím si, že máš na vec odborný názor, ako tvrdis...ak by si bola v akademii , tak potom by si vedela posudzovať, ak by sa ti niečo páčilo alebo nepáčilo...tak ako ja nemozem mať odborný pohľad na tvoju prácu hovoriť, že to nie je dobre...a pritom tebe to funguje, ale nie je to dobre

evittam
17. aug 2019

@kesymoniki Ja som s nicim nezacala. A aka je to konkrétne "akademia"?!

evittam
17. aug 2019

@kesymoniki Mne stačí si precitat a vediet co je to Forex. Ma ďaleko od nejakej akademie. Nepotrebujem byť našťastie u vas...A ano rozni ludia co bohužiaľ uverili v mlm.

evittam
17. aug 2019

@kesymoniki Ty tu presviedčas na zaklade 3mesacnej skúsenosti s mlm.🤣🤣🤣🤣

mechurik
17. aug 2019

Chlapec v nigerii nemusi platit hypo 200.000eur

kesymoniki
17. aug 2019

@evittam ja som nenapísala, že naša akadémia je FOREX, naša akadémia učí ako byť úspešny na Forexe a dáva nám rôzne aplikácie k rôznym strategiam🙂

kesymoniki
17. aug 2019

@mechurik nemusel, lebo by jemu asi nedali logicky, ale ani jeho rodičom, keďže nemali dať ani čo do úst🙂

evittam
17. aug 2019

@kesymoniki No a on určite vie co je mlm a FOREX a vasa akademia a na zaklade nej majú co do tých ust..

evittam
17. aug 2019

@mechurik Ten chlapec nevie co je nejaká akademia a nie ze FOREX, to len dotyčná veri dristom co im tlačia do hlavy... bohužiaľ.

kesymoniki
17. aug 2019

@evittam áno, dozvedel sa to od našej maxickej líderky🙂ako ja neviem, či je to nejaké nepochopiteľné alebo co

evittam
17. aug 2019

@kesymoniki Poprosim teda nazov tej slávnej akademie

kesymoniki
17. aug 2019

@evittam iml

evittam
17. aug 2019

@kesymoniki Inak zatial dost biedna strategia a aplikacie nakolko úspešnosť zatiaľ za cely den 0....🤣🤣🤣

evittam
17. aug 2019

@kesymoniki Urcite a nic ineho ho nezaujimalo v jeho veku ako nejaké drísty od mexickej liderky...ach jaj zena...

veronikaszabova
17. aug 2019

@kesymoniki preboha, precitaj si tie dristy, co sem pises... vygumovali ti mozok?????

kesymoniki
17. aug 2019

@evittam odkiaľ mas, že 0😁😁😁

evittam
17. aug 2019

@kesymoniki Urcite mas uspech ako aj tvoja mexicka liderka s chlapcami z Nigérie....

kesymoniki
17. aug 2019

@evittam mám🙂

evittam
17. aug 2019

@veronikaszabova Presne takychto ludi tento svet potrebuje... bohuzial a co uz....

kesymoniki
17. aug 2019

napr. včera som zhodnotila svoj účet o viac ako 5 %, dní predtým niečo málo pod 5%, takže si to spocitaj na zloženom úroku koľko ti to asi tak vyjde za rok, dva🙂a stačí aj len za mesiac🙂

veronikaszabova
17. aug 2019
evittam
17. aug 2019

@kesymoniki IML je viacurovnova marketingova spoločnost co znamena ze vam pomôžu zarobiť peniaze z náboru ludi a na oplátku dostanu vacsinu zisku od ludi ktorých prijímate...kde je ta akademia....🤣🤣🤣 IML je vlastne MLM. Tebe uz fakt viac nemohli vymyt mozog. Prepac za uprimnost...

veronikaszabova
17. aug 2019

@evittam ale ze uplne...

kesymoniki
17. aug 2019

@evittam to si kde nabrala, daj si do Googlu imarketslive.com

evittam
17. aug 2019

@kesymoniki Presne tam. Chod uz inam písať dristy. Urobíš sluzbu nielen sebe.