Išli by ste pracovať do firmy, kde robi váš muž?

28. apr 2023

Išli by ste pracovať do firmy kde robi váš muž? Ide o malu firmicku.. ma to veľa výhod (plat, pracovná doba, kancelárska robota) ... V podstate jediná nevýhoda je ze teda s mužom denne doma aj v práci...

koniarova
28. apr 2023

Ja nie.

jesenzima
28. apr 2023

Nie

pinkgirl
28. apr 2023

Nie.

pribinak
28. apr 2023

Nie.

oli18
28. apr 2023

Ano

doriiis
28. apr 2023

Určite nie..

rebrambora
28. apr 2023

My to tak mame a je to super.
Ale my nevieme byt od seba.
Je to individualne, Ty snad poznas svojho muza.

koniarova
28. apr 2023

@rebrambora koľko ste spolu? Máte deti?

petamich
28. apr 2023

my sme s manzelom roky kolegovia a v pohode sme fungovali, problem nastal az ked sme sa ocitli na jednom projekte a v roliach, kde on mne reportoval, tak to uz okej nebolo - ja som nevedela byt politicky korektna ako pri ostatnych kolegoch a muz bol miestami kus jesitny 🙂 a teda nadalej kolegovia sme ale na spolocny projekt uz radsej nie resp. ak by sme len sedeli vedla seba a kazdy na svojom piesocku ako aj pred tym bez problemov

pinkgirl
28. apr 2023

Ono nejde len o "ponorku", ale človek potrebuje aj trochu svojho pracovného súkromia + ak sa firmičke nebude dariť a skončí, budete naraz obaja bez práce.

lalala94
28. apr 2023

Bez problémov by som išla - roky sme spolu pracovali v jednej firme a v rovnakom tíme, ale mali sme iných zákazníkov. Nám to nevadilo. 🙂

zuzubb007
28. apr 2023

Nie nesla, potrebujem trochu kludu

komplikovana
28. apr 2023

ak nemas momentalne inu ponuku prace, tak preco aspon nevyskusat. Ja by som do toho sla. Ale ja nemam problem s mojim muzom, viem ako pracuje.

aurora33
28. apr 2023

Nie.

muchotrafka298
28. apr 2023

Nie nesla by som s muzom pracovat do jednej "malej" firmy, ani keby bola jeho. Z uplne prozaickeho dovodu, ak by sa nieco stalo, firme sa moze prestat darit zo dna na den a ostali by sme bez prijmu obaja.

lindous
28. apr 2023

Záleží... my sme z jedného pracoviska a je to úplne v pohode, vo veľa veciach mi to dokonca vyhovuje, ale teda asi musím dodať, že často sa počas celého dňa v práci ledva stretneme 😅 občas niečo spolu riešime, pomôžeme si, ale keby sme mali úzko spolupracovať, tak neviem či by to bolo zrovna super, asi by sme sa nevedeli tak odosobniť...

motogirl699
28. apr 2023

Ja som tak pracovala. Dokonca bol môj šéf. A v pohode sme to zvládali. Akurát sme občas po práci voľný čas trávili každý zvlášť.

rebrambora
28. apr 2023

@koniarova ano. Dve, a on ma este dve z predchadzajuceho vztahu. Pracovali sme spolu, ale este aj ked sme ich nemali, vtedy sme boli vlastne kazdych 6 tyzdnov inde. Spolu sme nieco cez dva roky, ale pocitovo cely zivot.
Firmu mame teda ale vlastnu.

andreakotesova
28. apr 2023

Ja aj muz pracujeme na jednej univerzite. Ale teda nevidime sa ani na obede 😅 kolega to ma horsie - s manzelkou su v 1 kancelárií 🤣

miskakyblik
28. apr 2023

My sme s mužom pracovali spolu, bolo to super, je mi ľúto že to už nieje možné. Sme spolu 15 rokov, z toho 3 roky manželia. Ale teda tiež sme tie typy čo máme jeden druhého aj ako naj kamoša, spriaznenu dušu. Ide o povahy a aký máte vzťah, my trávime spolu všetok čas lebo to tak obaja chceme, sú ľudia čo potrebujú priestor. My keď sme od seba , je nám ľúto , fakt to bolo super, veľa ma naučil bol mi oporou keď som úplne ,,neexcelovala,, a zase ja som tiež jemu bola oporou, keď bol nahnevaný alebo stres v práci, našiel u mňa pochopenie...bolo to super...

sheila121
28. apr 2023

V pohode 🙂 práca ako práca, nech je tam aj satan z pekla 🙂

koniarova
28. apr 2023

@rebrambora držím palce. 👍👍👍👍

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucka_ke
28. apr 2023

áno, my sme s mužom boli nonstop doma aj v práci vyše 20 rokov a neliezli sme si na nervy, teraz sa to trochu mení a chýbame si navzájom, ale u vás záleží aké ste povahy a nakoľko ste kompatibilní, či to bude fungovať 24/7

ariannazara
28. apr 2023

Nikdy 😆

viestta
28. apr 2023

d firmy kde je 200 ludi a vidime sa cestou do a z roboty ano, ale ak by sme uz v tej firme mali byt len na jednom poschodi, tak by som velmi rozmyslala ci ano ci nie

retatka
28. apr 2023

V žiadnom prípade.

andy37
28. apr 2023

Určite nie, a už vôbec ak ide o malú firmu. Kolegyňa tak dohodila svojho muža do firmy a po roku odišiel lebo už boli na rozvod čo sa furt kvôli práci vadili doma. Teraz je u nich zas všetko v poriadku.

darinkaninka
28. apr 2023

Áno.

viera27
28. apr 2023

Joooj,skoro 20 rokov sme tak spolu pracovali. Bola to nadhera. Teraz som zmenila pracu a veru toto mi chyba najviac