Komora sestier

9. máj 2020

Prosím vás ženy,sestričky,
Viete mi povedať či pri hodnotení SV uznajú kredity aj z školenia o KPR, ktorý usporadúvala SLK?Ďakujem

janinah
9. máj 2020

Ak si dobre pamatam.tak ano.

autor
9. máj 2020

@janinah joj ďakujem .dúfam ☺️

autor
10. máj 2020

A vie mi ešte niekto povedať ,čo sa stane ked nedosiahnem tych 50kreditov??

janinah
10. máj 2020

daju ti termin dokedy to más stihnúť ,potom pokuta

autor
10. máj 2020

@janinah ďakujem😊

sabina1864
10. máj 2020

Áno uznajú.. ja som mala dosť nad ..10 mi nechali do ďalšieho obdobia.. treba si to ustriehnuť ...odporúčam elektronicky .. je to veľmi jednoduché..

laki
10. máj 2020

Tieto komory mi idú na nervy

autor
10. máj 2020

@laki aj mne veru uplne 🤢

@sabina1864 ďakujem pekne,mam stres lebo aj ja mam nad,len ked tak počitam co uznavaju a čo nie tak mi to vychadza ze asi 2mi budu chybať...spravila som viac ad testov ako treba 😔(uznaju len 10kr.)

sabina1864
10. máj 2020

Uvidíš možno ti uznajú ja som to mala tiež všelijako povyplnane a uznala mi pekne všetko..a bola som z toho tiež v strese 😃 nezabudni zaplatiť poplatok za to prehodnotenie 🙂

autor
10. máj 2020

@sabina1864 ďakujem 😊 to som už radšej dopredu zaplatila aby som nezabudla..dúfam to dobre dopadne..neviem kde by som teraz v takom čase 2kr. zhaňala

autor
12. máj 2020

Poprosim,vie mi niekto povedať pri kreditoch čo znamená stav zamietnuté? Aj ked ich mam prirátane.Ďakujem

kylie1
31. júl 2020

Ahoj mne tiež teraz zamietli, čo som mala za prvú pomoc, môžem sa spýtať ako to u teba potom dopadlo? Pošlú hneď aj pokutu?

autor
9. aug 2020

@kylie1 ahoj,prepač za neskoru odpoveď.Dopadlo to super ,chvalabohu, uznali mi všetko a preniesli ešte niečo.Ja som chodila z práce každé dva roky (šéfka dr. si to vyžadovala) na KPR čo ale strešila SLK ,prednášal Falck. Neviem či a ako to este funguje. mali sme ísť v marci ,ale samozrejme korona.Takže ani neviem ako polrípade budú fungovať takéto školenia ,kedže z AD testov ti za jedno 5r. obdobie uznajú len 10kreditov 🤦🏻‍♀️..."strašne " nám to ulahčili ale aspoň niečo.

autor
9. aug 2020

A s tou pokutou to je ,že ti pošlú termín dokedy to nazbierať inak myslím že až potom je pokuta nie som si ista. Neviem či to obdobie nieje 1-3mesiace. @kylie1

kylie1
18. aug 2020

Ďakujem za odpoveď 😄