Máte skúsenosti s prácou v Call centre?

majuska940
16. apr 2020

Ahojte pracuje alebo pracoval tam niekto (call centrum) ?ako to tam funguje oplati sa?dakujem krasne za odpoved

princeznasevera
16. apr 2020

@majuska940 vydrzala som tam den. Uplne zbytocne ani za ten jeden den mi nezaplatili. Funguje to na baze otravovania ludi ked ty im nieco nukas co oni nechcu a ak sa ti aj podari nieco predat a urobis nejaku malu chybu neuznaju ti to. Nie si platena na hodinu ale na to kolko toho predas za mna uplna blbost

dopolbokaodrata
16. apr 2020

A ake call centrum myslíš? Je to zákaznícka podpora nejakej serióznej firmy, alebo len vyvolávaš a predávaš bambusové ponožky?

majuska940
autor
16. apr 2020

Napln je na foto a pisu stabilny mesacny prijem..presne preto sa pytam lebo ak by to bolo len o vyvolavani ludom a bez istej mzdy tak do toho by som nesla zial nepoznam nikoho v mojom okoli kto to robi preto sa pytam tu..este tam pisu ze hladaju pracovnika pre sabinov a pre lipany

princeznasevera
16. apr 2020

@majuska940 no precitaj si 3 riadok prezentacia a predaj produktov cize program ti vygeneruje cislo a ty mu budes nukat produkty

marlent
16. apr 2020

Toto co si nasla je aktivna linka...tj ako pisu volas ty a ponukas produkty..
Tam by som to osobne nedala...
Mas call sript kde mas napisane vsetko...
Uplny priklad vymysleny
Dobry den predavame ponozky
Nie dakujem
Urcite odcenite teple nohy vasej rodiny
Nie dakujem
Myslite si ze je zbytocne investocat do ponoziek? Zqdleme vam skusobny par a uvidite...
Hrozne proste
No je aj pasivna linka ako zakaznicka podpora tam som pracovala a to je celkom fajn

dopolbokaodrata
16. apr 2020

@majuska940 ak máš gule na to nútiť ľudom veci, ktore nechcú, tak skús.

lucmirka124
16. apr 2020

Pracovala som 2mesiace.sprosta.nikdy viac. Pracovna doba 6,5 h. Ak som neuzavrela za 6,5h 4 zmluvy o kupe produktu. Zaplatili mi len 4h pracovnej doby. (1h/ 2,50€) nikdy viac by som to uz nerobila,,, a pritom pisali ze plat 600€. Bolo to davno ale zderstvo hlavne ze manazerky z nas zili😂😂😂

majuska940
autor
16. apr 2020

Dakujem vlastne ma to len utvrdilo ze nie

catherine1989
16. apr 2020

Tak ja neviem, ja som také čosi robila ako brigádu popri VŠ a mňa osobne to bavilo a behom 2mesiacov som si zarobila na dovolenku pri mori 🤷 asi to závisí dosť aj od teba, aka si osoba, ako sa na to nadstavis, ja som si povedala, že radšej budem v teplej kancelárii ako po nociach v Tesco dokladat tovar

qetka
16. apr 2020

ja aom v takom vydrzala pocas VS jeden den. Kto doobeda nic nepredal, isiet rovno naobed domov. Ten, co nepredal poobede, skoncil vecer. Ja som doobeda predala zazrakom jednu knizku, viac uz nic. Kamoska, co ma tam dostala tam robila roky. Ona za den predala aj 30 kniziek, alebo inych blbosti, co zrovna isli. Nechapem, ako to robila 🤷‍♀️

majuska940
autor
16. apr 2020

Premyslam hlavne preto aby som nepodala vypoved isla tam a zrazu budem bez prace🤔🙈ale tak skusim tam zavolat a viac sa dozviem...este raz velka vdaka za vase skusenosti

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stastnamamulka
13. máj 2020

Ahoj,ja pracujem v call centre pre známu značku,voláme len existujucim zakaznikom/len našim klientom.Je to zaujímava práca,sme rovnako naladený kolektív,dá sa pracovať aj z domu.Verím,že to nie je práca pre každého,treba byť psychicky odolný,vedieť sa vykecať a tak.Zhodou náhod som už pár rokov aj zákazníkom firmy,čize mam predstavu o com vravím 🙂 jo a pracovna doba uplne vyhovuje.nevyskusas,nevies 😂😉✌

alexa99
15. jan 2021

@stastnamamulka Ahoj o akú značku ide?

stastnamamulka
15. jan 2021

@alexa99 UPC

vanny12345
15. jan 2021

Ahoj, ja pracujem v call centre 1,5roka.

sisa464
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stastnamamulka
15. okt 2021

@sisa464 ahoj, aktuálne pracujem pre Slovak Telekom,pracovná náplň zahŕňa kontaktovanie zákazníkov ST primárne telefonicky a aktivovanie nových služieb, starostlivosť o zákazníka,administrácia. atď 😊

dadkam
3. nov 2021

@majuska940 ahoj, prosím ta objavila som tuto starú diskusiu. Začala si tam pracovať? Lebo mne akurát odtiaľ volali, tak či sa mi do toho oplatí ísť. Ja som teraz bez prace, takze každé euro sa mi hodí.

majuska940
autor
6. nov 2021

@dadkam ahoj nie nakoniec som sa rozhodla do toho neísť

dadkam
6. nov 2021

@majuska940 ďakujem, asi ani ja do toho nepôjdem

marlent
6. nov 2021

@dadkam ahpj z akeho call centra a aktiv ci pasiv?

dadkam
6. nov 2021

@marlent callcentrum Inncall, aktívne, predaj nejakých šperkov, homeofice

marlent
6. nov 2021

@dadkam joj to je o nicom ked je este pasicna linka je to "fajn" ale toto je sialene samozrejme najdu sa ludia co im to vyhovuje.
V podstate ponukas mal call script.
Zjednosusene dobry den predavame sperky dakujem nemam zaujem a mas na tom skripte napisane presne aku vetu pouzot ked povie nie ked povie mozno v podstate to len citas denne mas ciel kolko tovaru musis predat no otrocina

dadkam
6. nov 2021

@marlent ďakujem, aj tak som sa rozhodla, že to nevezmem, neviem so to takto predstaviť vôbec.

gabriela1692
21. mar 2022

@marlent ahoj, koľko hovorov si denne cca mala? Ja nastupujem momentálne k nim konkrétne pre ZSE

marlent
21. mar 2022

@gabriela1692 okolo 100...
Tam to funguje tak ze dovolas a mas myslim 2 minuty na spracovanie v systeme a ide ti dalsi hovor

gabriela1692
21. mar 2022

@marlent no nádhera :D a ako to mali s dovolenkami? dovolili ti vôbec si ísť oddýchnuť? :D už teraz sa na to "teším"

marlent
21. mar 2022

@gabriela1692 noooo aaaale ano akurat ze vas je tam vela za mojho casu bola pobocka v presove topolcanoch trencine a to proste nemozete mat vswtci naraz takze trichu to korigovali....akr napr pamatam si ze sme volali aj 31.12 😂🤣

efelinka2002
22. aug 2022

@marlent Ahoj, síce s odstupom času, ale rada by som sa spýtala na pasívnu linku, o ktorej si písala, že práca na nej je vcelku fajn. Práve premýšľam nad tým, vyskúšať
si pasívnu linku v MediaCall https://www.profesia.sk/praca/mediacall/O4398915 Môžeš mi, prosím, napísať tvoju skúsenosť s pasívnou linkou? V čom je to fajn a aké sú nevýhody resp.negatíva takejto práce? Počítač / notebook a ďalšie potrebné technické vybavenie ti poskytla firma? Uvažovala som nad prilepšením vo forme brigády na dohodu (piatky a nedele na pár hodín), pracujem aktuálne v inej firme na polovičný úväzok. Ďakujem.