Nahlásenie sestričky na komore

12. jún 2023

Ahojte chcem sa spytat ci je mozne riesit cez komoru sestier sestricku ktora odmieta pristup k lekarovi, je neochotna a sklada nam telefon? ( jedna sa o riesenie zivotne dolezitych liekov pre klientov- diabetici). A je drza. Dakujem

autor
12. jún 2023

@mamina7070 povacine ma zariadenie prednost. Ty tam stravis mozno 3 hodiny nasi klienti skoro cely den lebo cakaju na sanitku.nie raz sa.stalo ze sme cakali od 6 rana a do zariadenia sme sa dostali o 8 vecer. Pride ti to ok pre klienta ktory sedi cely den vo voziku nemoze si lahnut, ziadne teple jedlo a musi vydrzat skoro.14.hodin neprebaleny???

oli18
12. jún 2023

@janinah kazde nove zariadenie ma velky problem najst si obvodneho lekara. Je pravda, ze maju za kazdeho pacienta kapitaciu, ale aj tak to robit nechcu. Mam to z pravej ruky. Preto je velmi tazke lekara vymenit.

mamina7070
12. jún 2023

samozrejme mi to nepride ok preto sa taketo navstevy objednavaju a dohaduju s lekarom a 14 hodin sa necaka kvoli vysetreniu ale kvoli dopravnej sanitke ktore zbiera a rozvaza a je mi jasne ze pre tych ludi je to narocne a prace preto treba hladat dohodu s lekarom resp lekara ktory je ochotny
jedinu staznost co moze tvoja sefka rieist je smerom k VUC

diabetolog nema kapitaciu ma platbu len za vysetrenie