Nedarí sa mi nájsť prácu

zuzulk
7. apr 2017

nejdem sa lutovat ani nic..ale po pol roku nemozem najst stalu pracu :( mam pocit ze kazdy zamestnavatel len vyuziva :( zacala som pracovat na zmluvu a hned drb vypoved po mesiaci len tak ..uz sa nejdem k tomu vracat ale terz ja moment mam len letnu brigadu ..neni to ono . zacala som citat aj pozitivne mysliet ale vsetko sa namna kopi vo vsetkom vidim problem ..s prisposobovanim sa dietatu casovo hladat taku pracu kde rano nebudem musiet ist skoro z domu. uz som povedala ze je vo mne chyba ..zbytocne berem ohlad ja na vsetko. nemam ani vysoku skolu ..to by som hadam uz bola zamestnana niekde... nemozem si vyberat moc ale je to bieda na sk. bud fabrika ,predavacka alebo casnicka .otras

stanka17o
8. apr 2017

@tiper24 mna by velmi zaujimalo z coho zijes 🙂 alebo kto ta zivi?

obsadenemeno
8. apr 2017

@stanka17o darmo sa pytas, on sa bude krutit ako cervik na haciku a odpoved ti neda...... 🤐

tiper24
8. apr 2017

@stanka17o chcem ist do blavy len tak na verim boha a najst tam robotu nejaku, aj notebook idem predat aby som mal na cestu tam

obsadenemeno
8. apr 2017

@stanka17o vidis??? Vravela som ti, ze nenapise, z coho zije a zacne o niecom inom..... 👏

zuzulk
autor
8. apr 2017

🙈

lubkavargova1
8. apr 2017

@obsadenemeno to vieme uz davno 🙂

obsadenemeno
8. apr 2017

@lubkavargova1 ano, ale stale su tu nejake nevinne dusicky, co este maju vieru..... 😲

stastnablcha
9. apr 2017

praca sa nejde. ale chapem ze si flustrovana. ja som bola doma tiez cca pol roka a myslela som budm skakat z okna. ale .. naucila som sa hackovat a to obdobie som prekelenula aj s tym. a niesu to obrovske peniaze co sa tym da, ale kuscok ano.

zuzulk
autor
11. apr 2017

@stastnablcha hej vysivam uz mi s toho vyisiva ze uplne.. ale mam brigadu ale to len na zaskok zatial ,je to malo

mima4
11. apr 2017

@zuzulk a aky je tvoj dream job?

zuzulk
autor
11. apr 2017

my job is cafe bar 😅

mima4
11. apr 2017

@zuzulk tak chod za svojim snom, spis si svoj podnikatelsky plan, konzultuj ho s ludmi, ktorymi doverujes, s manzelom, verim, ze ak mas normalneho muza, potiahne ta dopredu...

zuzulk
autor
11. apr 2017

@mima4 ano ved to ze muz by ma mal podporit. a nech sa stara o teraz okolo syna .a domacnost ,nastane zmena.

mima4
11. apr 2017

@zuzulk no pokial je syn spolocny a aj spolocna domacnost, tak by mal rovnako participovat

tiper24
20. apr 2017

na buduci tyzden odchadzam do blavy pracovat

janetulka
23. máj 2018

Ja pracujem s kozmetikou Farmasi, som spokojna ..ak mate zaujem dozvediet sa viac , kludne mi napiste a vsetko vysvetlim

salfusco
27. máj 2018

ani nie.Dakujem 🙂

charaka
26. jún 2021

@zuzulk fabrika, pokladna... mas pracu hned. Nie je to zla praca... ver, ze mnohokrat lepsia ako sediet v kancelarii nekonecne hodiny. Smelo do toho!