Nedarí sa mi nájsť prácu

zuzulk
7. apr 2017

nejdem sa lutovat ani nic..ale po pol roku nemozem najst stalu pracu :( mam pocit ze kazdy zamestnavatel len vyuziva :( zacala som pracovat na zmluvu a hned drb vypoved po mesiaci len tak ..uz sa nejdem k tomu vracat ale terz ja moment mam len letnu brigadu ..neni to ono . zacala som citat aj pozitivne mysliet ale vsetko sa namna kopi vo vsetkom vidim problem ..s prisposobovanim sa dietatu casovo hladat taku pracu kde rano nebudem musiet ist skoro z domu. uz som povedala ze je vo mne chyba ..zbytocne berem ohlad ja na vsetko. nemam ani vysoku skolu ..to by som hadam uz bola zamestnana niekde... nemozem si vyberat moc ale je to bieda na sk. bud fabrika ,predavacka alebo casnicka .otras

tiper24
7. apr 2017

ja nemam robotu 15 rokov

dominika6
7. apr 2017

@zuzulk čo máš proti predavačkám,čašníčkám robotníčkam za pásom?
každý robí,lebo chce robiť..
každý má deti a snaží sa prispôsobiť..
škôlky,školy sú 7:00 do 16:30 taže je vysoká pravdepodobnosť že niekto po deti príde..
a ani s vysokou školou nemáš dnes vyhraté..
takže suma sumárum..ber čo je,kým nenájdeš to čo chceš..

zuzulk
autor
7. apr 2017

Nemam nič proti tomu .
@tiper24 super

zuzulk
autor
7. apr 2017

@dominika6
Presne to som potrebovala trošku kupnut do zadku . Ja viem že škola funguje a nič nemam proti práci .Len mam obdobie ze sa mi nedarí naozaj

dominika6
7. apr 2017

@zuzulk vieš len so zlou náladou a depkami ti nik na dvere nezaklope s ponukou a platom 1000,- evri
vždy sa to začína žiadosťami a známosťami

zuzulk
autor
7. apr 2017

@dominika6 veď toto . Snažím sa ako mám náladu

mizunka19
7. apr 2017

Pozeram,ze si z PD, vo Vesteniciach 3 zavody kde nonstop beru,zeny si pekne zarobia,v Novakoch v Cargustiku ( netusim,ako sa to presne vola) beru , v Tescu nonstop beru predavačky,skladnicky, daj si ziadosti do coop jednot,tam sa lepsie zarobi,ked aj vykladas ... Kto si chce nájsť pracu a hlavne moze ( zdravotne obmedzenia) najde 🙂

zuzulk
autor
7. apr 2017

Rozmýšľala som mimo PD ako píšeš .Áno nebolo by zlé vymeniť si role s mužom doma . Načase

salfusco
7. apr 2017

@tiper24 tak ale ty si čavo 😀

zuzulk
autor
7. apr 2017

@salfusco až teraz som prečítala že nemá ..Ja že má ..

tiper24
7. apr 2017

@salfusco lepsie by bolo čavo s robotou 🙂

obsadenemeno
7. apr 2017

@salfusco to je stary chvalenkar..... noze, ci ho tu niekto tromfne...

evittam
7. apr 2017

@obsadenemeno Ani sa nedivim,ze stale nema ziadnu pracu, ked je skoro v kazdej diskusii a stale.😀😉

pillipilli
7. apr 2017

@tiper24 ty ked raz pracu najdes... povinne kazda buchneme sampus 😛 Nehovor mi ze chlap si pracu nenajde . Najde , len musi byt k tomu nuteny. Ja s mojimi surodencami sme boli vedeni k tomu, ze do roboty pojdeme hned po skole a budeme pracovat cely zivot. Ja som tiez nemala pracu snov, ale som makala kde sa dalo a zarobila som pekne peniaze. Takze treba ist tu pracu hladat, lebo na MK za tebou nepride.

tiper24
7. apr 2017

@pillipilli asi nie som nuteny, ale uz fakt by som dakde siel

fokuska
7. apr 2017

@tiper24 Dakde by si siel... hocikde, vezmes hocico, ale vlastne len to, co tebe bude vyhovovat. AJ Kosice okolie moze byt, ale vlastne zavody v okoli nie, no lebo ktovie ako by ti tam chodili spoje... a vlastne ty chces len nieco na stavbe...😂 😂 😂

tiper24
7. apr 2017

@fokuska nemusi to byt iba na stavbe ale nie som nejak manualne zrucny tak len take neodborne prace

fokuska
7. apr 2017
salfusco
7. apr 2017

@tiper24 nestrapnuj sa tu prosím ťa už 🙂

tiper24
7. apr 2017

som lenivy ked som poryloval sam 20 x 20 m ?

pillipilli
7. apr 2017

@tiper24 no nato ze si doma cez 15 r. nic moc ...

tiper24
7. apr 2017

@pillipilli no ale pocitaj 15 x ( 20 x 20 ) 🙂

pillipilli
7. apr 2017

@tiper24 berem spat ... si borec a ja si osobne myslim ,ze nemozes byt "skutocny" najskôr budes troll... aspon dufam.

mishicca
7. apr 2017

Ja som si nasla asi po 4 mesiacoch hladania..samozrejme v dostatocnom casovom predstihu do konca materskej. 13.2. Som nastupila a 21.2 mi skoncila materska. Slovakovi trva priemerne 3 mesiace najst si pracu. Samozrejme,ze kazdy zamestnavatel vyuziva. S tym nic neurobis. A prisposobit sa.dietatu malemu treba- moje riesenie CIASTOCNY UVAZOK. Som spokojna aj s pristupom nadriadenych a tesim sa do prace 🙂 je sice ranna a poobedna ale max do 19.00 sa pracuje. Ze vikendy neriesim uz... da sa vzdy najst treba byt pozitivna a vediet sa predat ;) drzim palce

bluka2
7. apr 2017

@tiper24 To si ryloval poriadne hlboko! 😂

bluka2
7. apr 2017

Podla toho, co pises, myslim, ze mas OK pristup. Niekedy to proste trva dlhsie, je to nielen o schopnostiach, ale aj o stasti. Tak sa neprestavaj snazit, hladaj a najdes

sunny8
7. apr 2017

@tiper24 ked si tolko rokov nemal pracu tak uz ju tazko najdes ked nemad skusenosti 😂 a rodinu mas ze takto si dovolis nepracovat?

januarova
7. apr 2017

@zuzulk, aj ja som 2 roky hladala pracu, kym som nasla nieco normalne. zatial som robila, ale v zlej firme. ked som nasla tuto dobru pracu, hned som odtial utiekla. a sice robim v kancelarii ale bohuzial musim robit aj ranne a poobedne. co uz, ked to inak nejde. nikdy nie je vsetko idealne. to ma stve, ze 2 tyzdne v mesiaci vidim deti akurat 40 min. rano☹ ale nie som sama. sme tam vacsinou mamicky s detmi. zial🙄

eliska13
7. apr 2017

@mishicca ako vidim je to o pristupe.Napr.ty sa tesis,ze netreba do prace cez vikend a poobedna max do 19🙂 to znamena, ze Ti asi rodicia ci muz pomahaju s dietatom.
@zuzulk nezufaj aj ja som dlho hladala, aby moje dieta nevychovavala ulica a babky a ja mala ako tak norm.pracovnu dobu

rdi
8. apr 2017

@zuzulk presne tak netreba hned vesat hlavu. Je to teraz s pracou vseobecne na prd ale neboj ono sa casom nieco najde. Radsej hladat dlhsie a najst nieco normalne aby ti pekne vychadzal cas aj s dietatkom ako by si mala prijat prvu pracu co najdes a budes len tam😕