Odmeny v štátnej správe

29. dec 2023

Zienky, pracujem v statnej sprave a som stale v skusobnej. Veduca mi povedala ze je s mojou pracou velmi spokojna, a ze mi aj navrhla vianocne odmeny ale ekonomicke jej to neschvalilo lebo som v skusobnej, ze sa to neda. Dnes prisla vyplata a mala som ju vyrazne vyssiu, pasku zatial nemam. Myslite ze by som mala ist za sefkou a informovat sa ze je to ok? Ako ci nenastala chyba ked mi tvrdiala ze odmeny mi neschvalili.

egonsk
29. dec 2023

bud rada, ze si dostala vyssi plat a neries zatial ci je to odmena alebo nie. Ak to bude odmena, mozes byt rada, lebo ani u vacsiny firiem sa odmeny netykaju zamestnancov v skusobnej dobe.

autor
29. dec 2023

@egonsk ved to viem a potesilo ma to...lebo v byvalej firme musel byt clovek minimalme rok zamestnany...len som zostala z toho prekvapena

h2
29. dec 2023

Možno ti ich predsa len schválili. Niekedy sa v štátnej správe musí istá suma minút do konca roka, ináč im na ďalší rok pridelia menej. Tak možno takto tie prebytočné peniaze rozdelili zamestnancom. Buď rada a nevŕtaj do toho.

jankafark
29. dec 2023

Ja s9k tiez pracovala v statnej sprave a som pocas skusobnej doby dostala odmeny takze je to mozne

luccija
29. dec 2023

Čo iné by to bolo🙂,

mamina7070
29. dec 2023

a co riesis dostala si bud spokojna a ano davaju sa oeny v statnej sprave aj pocas skusobnej (nie v takej vyske ako tym mimo v skusobnej ale
davaju sa)

a rohoduje o tom vedenie nie ekonomicke

lenicka999
29. dec 2023

Radšej nič nehovor.
A čo ťa nepáli nehas.

vams
29. dec 2023

V štátnej správe chodí výplata 29.12.? Sa mi nezdá?

nelca84
29. dec 2023

@vams presne, ani mne

mamina7070
29. dec 2023

tak dnes napr chodila platba za stravne na januar 2024 napr takze kludne mohli aj vyplaty aj ked tie chodia do 10 teho teda

nikaeli
29. dec 2023

@vams
@nelca84
Pracujem v školstve a výplatu za december som dostala včera, inak mám výplatu okolo 7.-8. v mesiaci.
Autorka - poďakovala by som sa nadriadenej 😉

mamina7070
29. dec 2023

@nikaeli skolstvo nie je statna sprava 😉

nikaeli
29. dec 2023

@mamina7070 áno ja viem 😉

aculy
29. dec 2023

@vams Robim v štátnej správe a výplata za december mi prišla 28.12, takže áno chodí tak na konci roka 😉
@nelca84

mogaa
29. dec 2023

za vedúcou nechoď, si v skúšobnej dobe a chceš jej povedať že ti dala nesprávnu info? buď rada že ti odmeny dali a nerieš....

autor
29. dec 2023

@mogaa a co ma byt? Omg ty v akej firme pracujes? To sa bojis vlastneho nadriadeneho? Nasa je uplne v pohode, mame otvoreny vztah a skratka ma to len prekvapilo kedze mi to povedala ako hotovu vec a na vyplate niexo ine...

vams
30. dec 2023

@mamina7070 stravné nie je výplata

malasandrika
30. dec 2023

Opäť komentujúce, ktoré vedia všetko 😂 áno milé dámy, výplata v štátnej správe teraz prišla skôr.