Online Salary Solution. Máte skúsenosť s touto prácou?

kikina84
21. máj 2013

dakujem za akekolvek info ohladne tejto prace na doma!!

vajsman
24. júl 2013

ludia neobjednavajte si to!!! ja som si to bohuzial objednal a dal som dvd do mechaniky a po dlhom nacitani mi ho ani neotvorilo a ked som sa im ozval spatne, napisal som e-mail, kontaktoval som ich, neodpovedali mi a peniaze?? tie uz asi neuvidim...

m_ij_ka
24. júl 2013

ja som tiež počula , že je to podvod ako hrom. Nič nekupujte!!!

adela215
25. júl 2013

som rada, že existuje MK, tiež som chcela objednať... vďaka za rady...

andy369
26. júl 2013

Pokiaľ nemajú v obchodných podmienkach uvedené, že pri neprebratí tovaru platíte náklady na dopravu alebo nejakú pokutu, nemôžu Vám dať nič platiť.

pablosini
30. júl 2013

zdravím vás všetkých a ďakujem asi bohu že som sa ktomuto fóru dostal deň pred prijatím zásielky.prakticky som sa rozhodol zaregistrovať v priebehu asi pol hodiny,v dnešnej dobe keď človek naháňa každé euro.
keď mi prišla sms že mi na druhý deň mi doručia balík bol som nedočkavvý..potom som v práci sadol za počítač a zo zvedavosti niečo nájsť o tom viac,či je to naozaj tak super,samozrejme som si kládol stále otázku "prečo to nerobia všetci veď prístup internetu má takmer každý druhý"..POTOM som ale našiel toto fórum a hneď som volal kurérovy že to stornujem,ale nešlo to že musím u nich,povedal som že sú to podvodníci a nechcem sa s nimi spolčiť,povedal mi že môžem to len neprevziať a oni ich konotaktujú..
tak som napísal aj im na mail v ktorom mi prišla objednávka,že to stornujem a neprevezmem to,lebo je to podvod a ak budú mať stým problém tak to budem riešiť aj ďalšími podvedenými cez políciu..
Odpovedali v priebehu hodiny že ďakujú za mail a objednávka je zrušená..dúfam že to bude všetko od nich..som sklamaný lebo v očiach sa mi ligotali peniaze,ale lepšie ako byť za ďaľšieho naivného hlupáka

monstel
30. júl 2013

Ďakujem všetkým za dobrè rady, zrušila som si objednávku cez mail, a zajtra si to jednoducho neprevezmem. Ako som mohla byť taká sprostá, Ježiš! Ešte raz vďaka za názory.

andy2107
1. aug 2013

Ja som si obálku prevzala včera ,keď som si to večer pozrela bolo to v angličtine a české titulky dnes som sa rozhodla zásielku vrátiť ,ale nie je kam prepravná spoločnosť mi dala email kam sa mám obrátiť ,ale stále sa mi to vracia späť číslo na nich nemajú a vraj nie som prvá ktorá sa na nich informuje ,ak mi viete nejako pomôcť tak mi prosím napíšte .A tým ktorý uvažujú ,že si to objednajú tak nedoporučujem nie je to seriozne pekný deň.

peter7526
1. aug 2013

neobjednavat

kenay2211
12. aug 2013

keby to bolo tak ako hovoria a vychvaluju to tak by 5miliard ludi na tejto planete robilo len cez internet ale kto by robit na poli...vo fabrikach a podobne???? čo by sme jedli??? čo by sme si obliekli???? hm trapna klikačka za centiky ktore aj tak neuvidite fake podvod

1jajaja1
13. aug 2013

Ahojte, pridávam svoju skúsenosť, je to ozaj podfuk, objednala som to, vyplatila je to CD, na ktorom velmi rýchlo hovoria, že sa tomu nedá porozumieť čo vlastne treba urobiť, a ked som im to chcela vrátiť späť do 7 dní podla ich obchodných podmienok, odvtedy sa už neozvali, najskôr komunikovali, že aký mám problém a ked som im napísala, že to chcem vrátiť späť, odvtedy sa neozvali. Písala som na obchodnú inšpekciu, odpísali, že sídlo firmy je mimo Slovenska, tak že oni nemôžu konať...tak len dúfam, že čo najviac ľudí toto bude čítať a poučia sa......NEOBJEDNAVAJTE !!!!!!!!!!!!!!!!! PODVOD !!!!!!!!!!!!!!!!!

katulikkat
10. sep 2013

Dobrý večer, pridávam aj ja svoju reakciu. Cédečko som si objednala a aj som váhala ho prevziať ale nakoniec som ho prevzala. Keď som to otvorila už som vedela že to nemám kam vrátiť kedže som nedostala ani faktúru. CD som si pustila a začala som sa smiať lebo som vedela že som naletela. Moja chyba. Peniaze vám nevrátia a ja som sa s tým akosi už zmierila. CD som hodila do koša a povedala si aká si blbá bola že si naletela. Nevadí prišla som o 38 EUR. A smradom v tomto biznise gratulujem k ich šikovnosti ale jedného dňa aj na nich príde. 😉 😉 😠