Plat učiteľov

12. feb 2022

Koľko skutočne zarobí učiteľ? Viem, že sú dve skupiny ľudí, jedna čo tvrdí, že učitelia si nezaslúžia väčšie platy a že majú príliš veľa dovolenky. A potom tá druhá, ktorá si myslí, že zarábajú málo. Prosím vás, ako to v skutočnosti je? Naozaj majú učitelia toľko voľna? Viem, že majú tabuľkový plat, ale nevyznám sa to tej tabuľky

mooonika1975
23. nov 2022

@breeenda ak je tretina 1500€ tak dve tretiny sú menej , teda nikdy v živote nemôže vyjsť priemer 1500€ ,
@loginexistuje

melonik7
23. nov 2022

@mauduska ahoj..nie je to hlupost, realita..a uz potvrdena u dalsej znamej. Obe su velmi spokojne uz teraz, este pred dalsim zvysovanim. Ucitelky mimo BA, mensie mesto.

breeenda
23. nov 2022

@mooonika1975 ale to je len naša škola 😀 a náš pomer platov našich učiteľov... Hold, štatistike treba trochu rozumieť, viem o čom hovorím, mám z nej štátnicu 😉

mooonika1975
23. nov 2022

@breeenda mne nemusiš vysvetľovať štatistiku, som vyštudovaný ekonom, ja vravim o skutočnosti.

zuzana76
30. nov 2022
zuzana76
30. nov 2022

Učiteľ ZŠ 1122 eur v hrubom priemerný plat

zuzana76
30. nov 2022

@loginexistuje vacsina uciteliek zarabala menej ako je priemerny plat, tam to mas napisane

loginexistuje
30. nov 2022

@zuzana76 pozri pisala ti aj mzdarka zo skoly stranu dozadu niekto ma menej a niekto ma viac aj na vasej skole su ludia co maju viac len to ty nevies 😉

zuzana76
1. dec 2022

@loginexistuje ale to mne je jasne, mne ide o to, ako tu každý vypisuje, že aké dobre platy majú ucitelia, no nemajú, nie všetci

lapersefona
5. aug 2023

@mell27 tvoje sesterky preto ledvo dokoncili skolu lebo ich nebavil odbor a boli mlade tak sa im nechcelo ucit. to ze clovek je na ucnovke neznamena ze je hlupy ale možno sa mu nechcel vela ucit. A ked dokoncia vysku kludne mozu byt lepsie učiteľky ako tie co vystuduju v Ba ci Po. Lebo byt dobrym ucitelom neznamena mat len dobru vysku a iq ale mat na to aj osobnostny predpoklad.

Je to katolicka uni a preto nevidim nic zle na tom ked ziskaju 2 kredity za duchovne cvičenia . V externom studiu studenti musia chodiť aj v piatok.

mell27
5. aug 2023

@lapersefona ich nebavilo štúdium nikdy, žiaľ ani to IQ zase také nemajú, ani to nešli študovať, lebo by ich naraz osvietilo, ale chceli mať titul, tak majú.😊 To, že katolícka nemá úroveň ma nikto presviedčať nemusí, mám na tú školu svoj názor, tak ako na ďalšie mnohé vysoké školy pomaly v každom okresnom meste Slovenska ... 😊