Po ukončení rodičovskej mi chcú dať výpoveď. Čo robiť?

errilo
30. jan 2015

ahojte. potrebovala by som radu co robit? maly bude mat 3.2. 3roky. v praci na osobnom pohovore sme sa dohodli ze mozem nastupit. avsak vcera vecer mi volali ze maju pre mba smutnu spravu a davaju mi vypoved. vsetko uz mam zariadene...nastup maleho do skolky opatrovatelku oblecenie do prace... navrhuju mi vypoved dohodou s 3 mesacnym odstupnym...vraj ak by som chcela vypoved zrusenie miesta...co je vraj dovod preco nemozem nadtupit..tak mi daju odstupne len 2 mediace a vraj budem musiet chodit este do prace... co robit? mate niekto s tym sksenosti? je to maximalne nefer 3 pac dni pred nastupom mi telefonicky oznamit ze mam vypoved....

zuzka4444
26. feb 2015

@errilo nic tym nestratis. Inak ti budu musiet dat vypoved tri mesiace vypovedna a dva odstupne. Ty predsa nechces nic viac, nedaj sa.

canama
26. feb 2015

@beatrixka77 ak si si platila poisenie v nezamestnanosti dostatocne dlhu dobu, tak ano, budes mat narok na podporu..ale pocas RD mozes pracovat na zivnost ak by si chcela a pokial viem tak poistenie ti bude platit stat, kamoska to tak ma

canama
26. feb 2015

@errilo ahaa, takze preto, ona ta vobec nepozna, mozno ale keby ta poznala, mohla by nazor aj zmenit...ale aj ty. 😉 no, ja by za tou nadriadenou proste zasla.

evita68
26. feb 2015

@canama poistné v nezamestnanosti štát neplatí

canama
26. feb 2015

@evita68 to viem ze nie, ale tak keby pracuje tak nepotrebuje podporu nie? 😉

olifcek
27. feb 2015

@zuzka4444 nie, v tomto pripade je dohoda jednoznacne lepsia, nakolko je to pre zamestnanca jednoznacne vyhodnejsie co sa financii a casu na hladanie prace tyka...

a to, co pises, nie je take jednoduche... musis naozaj porusit hrubo prac. disciplinu, ktoru musis mat v prac. poriadku, aby bolo jasne, co je hrube porusenie... a potom to musis do pol roka zopakovat, to iste, podotykam... 🙂 nemyslim, ze by zamestnavatelia moc chceli ist do takychto veci... ano, skulinka sa najde vzdy, ale toto riesenie, ktore jej ponukli, je castejsie a uplne ciste a navyse, velmi vyhodne pre zamestnanca

olifcek
27. feb 2015

uz sa mi to nechce cele citat...

proste, ber dohodu...

pisala si, ze si odpracovala vo firme, predpokldama, ze vratane MD, RD, 7,5 roka... zo zakona mas narok pri

vypovedi 3 mesacne vypovedna lehota a 2 mesacne odstupne, cize tri mesiace chodis do prace este a dva dostanes zaplatene, ak aj dostanes papier, e mas byt doma na prekazkach, fajn, ale uz nevyjde maximalna vyska podpiry v nezamestnanosti - tu zalezi, aky mas plat v cistom... vyjde Ti to nad 800eur?

pri dohode len 3 mesacne odstupne...

cize, ak ponukaju dohodu a davaju 5 platov... ber to... 🙂 jasne, ak mas plat v cistom viac, nez 800 eur, tak si vezmie papier a porataj, co Ti vyjde financne na viac... 🙂

olifcek
27. feb 2015

@canama v dnesnej dobe velakrat riesi vsetko hr a nie nadriadeny... nadriadeny povie, ano chcem toho cloveka, nie nechcem a porieste to... hr nie je len na administraciu... :D aspon ja som zatial nikde take nezazila 🙂

olifcek
27. feb 2015

@errilo no ved im napis, z emaju pre Teba vyhovujucu pracu a posli im CV... oni Ti napisu, ze nezodpovedas kvalifikacii a je to...

urcite ber, co ponukli... 5 platov a koniec 28.2. 🙂 dovolenku preplatia, musia, o tom nemusis diskutovat... a divim sa, ze Ti do dohody napisali vysku, aku dostanes. nech tam daju, ze dostanes odmenu vo vyske 5 nasobku priemernej vysky mzdy a uvidis, co bude na vyplatnej paske. ale urcite si nedovolia nedat Ti 5, ked to bude tak v dohode o ukonceni PP i napisane :0) no a ak Ti nejaka dovolenka este ostala, kedze uz ju cepas nejake dni, tak ju tam uvidis tiez 🙂

errilo
autor
27. feb 2015

@olifcek a ked to tam rozdelia sumu za plat a za dovolenku tak uz s ty, asi ze?

olifcek
27. feb 2015

vies, mozno ponukaju menej penazi na tu poziciu... Tebe totiz musia ponuknut to, co si mala, alebo cosi, co zodpoveda tomu, co si mala... 🙂 ale zajdi tam, s pokojom v dusi, napis si na papierik, co chces na dohode mat a ukonci to 🙂 ako som pisala.. ak nemas netto plat 800 a viac eur, opati sa Ti to, co ponukli 🙂 ale nech to tam nie je vyratane, ale nech je to tam tak, ako radim 🙂

olifcek
27. feb 2015

@errilo nemusia rozdelovat. nech napisu cislom 5 a slovom priemer, ako pisem vyssie. dovolenka musi byt preplatena zo zakona.. o tej sa zmienovat ani nemusia 🙂 nemaju proste na vyber 🙂

ale, nech tam vidis napriklad toto... 🙂

2. Zamestnávateľ a zamestnanec sa dohodli na tom, že zamestnávateľ vyplatí zamestnancovi pri skončení Pracovného pomeru odmenu vo výške 5-násobku priemernej mesačnej mzdy zamestnanca (ďalej len „Mimoriadna odmena“). Na Mimoriadnu odmenu vzniká zamestnancovi nárok skončením Pracovného pomeru, t.j. v Deň skončenia. Mimoriadna odmena bude zamestnancovi vyplatená v  najbližšom výplatnom termíne po Dni skončenia

3. Za dovolenku, ktorú zamestnanec do Dňa skončenia nevyčerpá, zamestnávateľ zamestnancovi vyplatí v najbližšom výplatnom termíne po Dni skončenia náhradu vypočítanú podľa Zákonníka práce.

errilo
autor
27. feb 2015

no oni mi to dali tak aby sucet cele cislo bol 5 platov.. a z toho vyclenili sumu za dovolenku a dali mi tam len cisla

errilo
autor
27. feb 2015
zuzka4444
27. feb 2015

@errilo Trvaj na formulacii, ako ti napisala olificek

olifcek
27. feb 2015

@errilo nie, Ty mas dostat 5 platov, ak ich teda slubili, plus dovolenka... 🙂

ja uz ale k tomuto nemam co viac dodat... prepacte... pomohla som ako som mohla... a taktiez super pisala @evita68 a @gapa 🙂

mala si pocas RD nejaku dohodu, na zaklade ktorej si pracovala? lebo este na toto gapa upozornovala, ale nereagovala si, tak ratam, ze si nepracovala pocas RD 🙂

errilo
autor
27. feb 2015

@olifcek nie nemala som pocas md nic

errilo
autor
27. feb 2015

@zuzka4444 @evita68 @gapa
@kikuska_wedge
Dievcata, DAKUJEM KRASNE VSETKYM zucastnenym za cenne rady aj za Vas cas, velmi si to vazim. Pomohli ste mi 🙂
Pred chvilkou som podpisala dohodu, uz aj s tym vyslednym cislom, nechceli mi zmenit formulaciu, suma sumarum vysledne cislo je 5 x moj plat, aj ked je to formulovane inak, platne k 28.2.2015
Mam taky nijaky pocit, neviem..
Ale kazdopadne mam dost za ten mesiac natahovaciek, dotahovaciek, kopec energie a nervov. .tak snad uz budem pokojne spat, lebo mi to ani spavat nedalo...
Dakujem este raz a dufam, ze tu tato diskusia mnohym pomoze 🙂 🙂 🙂

olifcek
27. feb 2015

@errilo gratulujem. mas teraz cas najst si pracu za pol roka, co nie je tak zle... pripadne i za 11 mesiacov... zalezi, ako budes hospodarit s 5 platmi 🙂 vychadza Ti to super... pekne, po lete 🙂

errilo
autor
27. feb 2015

@olifcek dakujem 🙂
uz nemam viac sil sa natahovat, tak som to podpisala.. skusila som este tu zmenu formulacie ale neslo to uz
tak som zacala mat obavy, aby som to uz neprepalila

eltimea
28. feb 2015

Dobrý deň,
Prosím o radu!!!!!!!! Takže moja dcéra bude mať v 11.mesiaci/ 2015 3 roky a ja som podla zákona poslala zamestnávateľovi oznámenie že sa chcem vrátiť k 01.03.2015 ponúkli mi odstupné ale odmietla som. Tak mi teraz volal, že mám ešte starú dovolenku a že od pondelka 02.03.2015 ju čerpám.... V pondelok tam idem pretože mi povedal, že mám 18 dní ale podla výplatnej pásky poslednej mám len 3... no nič
podla
§64 1) c, by mi nemali dať výpoveď ak spadám pod osamelého rodiča (a ja som slobodná matka ale s partnerom žijem) nie sme uznaní ani ako druh a družka
§40 definuje osamelého zamestnanca ako osobu , ktorá žije sama a je ovdovená, slobodná, rozvedená ďalej to nešpecifikuje ani sociálny zákon ( ten sa odvoláva na ZP)
Takže chcem sa spýtať, že či spadám pod túto ochrannú lehotu??????????
Napr. Myslím si, že to či niekto s niekim býva nie je špecifikované a napr. žena rozvedená ale v domácnosti býva s rozvedeným manželom... a dalej si myslím, že informácia či s niekim bývam alebo nie nie je pre zamestnávateľa, ak nebudem žiť s otcom mojej dcéry ale napr. s novým partnerom alebo rodičmi??

Ďakujem

david93
28. feb 2015

@eltimea píšeš, že dieťa bude mať 3 roky až v novembri, tak využi rodičovskú dovolenku, do práce nenastupuj a prepustiť ťa nebudú môcť, dovtedy máš čas si riešiť situáciu

a ak žiješ s partnerom/rodičmi, nemusíte mať rovnaký trvalý pobyt, nie si osamelá matka

eltimea
28. feb 2015

@david93
Dakujem za tvoju odpoveď

ale nechápem čo je teda podla zákona osamelá matka?
No nič v pondelok tam pôjdem a uvidím eventuálne nemám čo stratiť ponúkali mi 3 mesiace a ja som odmietla, pretože som myslela, že spadám pod ochrannú lehotu, keďže zákon bližšie nešpecifikuje osamelú matku teda nič o trvalých pobytoch, či žijem ešte s niekim v domácnosti atd...

od pondelka mi dal dovolenku ale musím tam ísť pretože nechápem ani akú?? Povedal mi že mám 18 dní starej ale podla poslednej výplatnej pásky mám iba 3 dni..
čiže od pondelka ako keby už pracujem s tým, že mám dovolenku takže už to vziať späť nemôžem...
ale tým pádom ak mi bude chcieť dať výpoveď z nadbytočnosti tak mám nárok na odstupné a to je v mojom prípade, keďže pracujem v rozmedzí od 5 do 10 rokov 3mesačná výpovedná a 2 násobok priemerného mesačného zárobku...

david93
28. feb 2015

aj za obdobie materskej je nárok na dovolenku
aj Sociálka môže skúmať, či matka skutočne žije sama s dieťaťom, posudzuje sa reálny stav, nie papierový

maznacik007
28. feb 2015

@eltimea nie si osamela matka tu to mas vysvetlene

http://www.socpoist.sk/aktuality-slobodna-matka...

tymto postupom si si pokazila podporu .... skoda mala si sa dohodnut ze vycerpas jeden dva dni a potom dohoda a max. podpora na pol roka cca 800 mesacne a RP by mohol poberat otec .... alebo pockat kym ti skonci RD:..

david93
28. feb 2015

možno sa ešte dá dohodnúť aspoň na preplatení dovolenky, alebo priniesť oznámenie, že chceš zostať na RD, proste sa skúsiť dohodnúť so zamestnávateľom

emkab
28. feb 2015

@eltimea ak otec dietata (nemusite byt manzelia, staci, ak je v rodnom liste) splna podmienky naroku n materske, tak si moze do 3.roka zivota dietata uplatnit narok na materske, nie na RP 😉

eltimea
28. feb 2015

Dakujem Vám všetkým moc ste mi pomohli

karinkaeich
28. feb 2015

@gapa ahoj, citam spatne diskusiu, lebo sa ma to bude asi tiez tykat, tak nech som v obraze. pises, ze ak som mala pocas cerpania RD nejake ine poistenie v nezamestnannosti, napr. dohodu, alebo dobrovolne poistenie, tak nebude max.podpora. kolko sa to krati? vela? sakra, hadam som si to nepokaslala. viem, ze zavisi na konkretnych datumoch. no ja som si pri oboch materskych doplacala DNP do max. + brigadovala som pocas prvej RD. vies mi poradit, prosim?

gapa
28. feb 2015

@karinkaeich nič sa nekráti. Zrátajú sa vym.základy v období 2roky pred zaevidovaním a vydelia sa počtom dní, za ktoré trvalo poistenie s povinnostou platiť.