Pohovor ohľadom práce na úrade práce

simona24
19. nov 2012

Ahojte, chystam sa na pohovor na UPSVAR. Pohovor sa bude skladať z pisomneho odborneho testu a osobneho pohovoru. Neviete niekto poradit ake otazky mozem ockavat ? Dakujem

petra159
18. máj 2021

@959touareg ahoj, môžem ta poprosit ake otazky asi byvaju na teste? Buduci tyzden idem akurat na vyberove.

emka13
20. máj 2021

@petra159 ahojky ako spomínajú vyššie, keď nemáš vybavené je tam malinká šanca. tie miesta sú už dopredu obsadené. Celé jedna veľká fraška ☹

petra159
20. máj 2021

@emka13 ďakujem, počula som no idem skúsiť. Neviete náhodou ake otazky asi byvaju v teste?

emka13
20. máj 2021

@petra159 uff, bola som tam asi pred šiestimi rokmi...fakt netuším. Ale držím palce veľmi. Snáď sa už odvtedy čosi zmenilo k lepšiemu.

petra159
21. máj 2021

@emka13 bola som asi týždeň do zadu na finančnej sprave a tam je to horšie ako dakedy. Pisu sa 2 testy slov. jazyk a ďalší odborná znalost zo zakonov, potom pred komisiu. Ja nechápem načo uz takéto robia. Reálne sa clovek nenaučí ten zakon, idem znovu skúsit ale iba skúsiť lebo sa nemam kedy stihnúť naučiť 3 zakony.

elizita
8. jan 2023

Baby,ja idem na pohovor v utorok. V pokyne stojí,že to bude osobný pohovor. Boli ste niekto na osobnom pohovore bez predchádzajúceho písomného testu?

bebebublik
8. feb 2023

@elizita Ako si pochodila? Ja idem zajtra a tiez vraj ustny pohovor, tak si to neviem predstavit čo ma čaká. Neviem ani či tam ist, z 5. zakonov mam prejdene iba 4.

elizita
8. feb 2023

@bebebublik ahoj,skopirujem ti to,už sa ma pýtali baby v sukr správe: Natvrdo na mňa vytasili odborné otázky ústne. Jedna otázka na 4 riadky 🤦 jasné,že niektoré aj kratsie. Ale citovali tam zákony a pýtali sa dosť na čísla. a hneď na to pohovor že čo a ako. Ale boli zlatí všetci. Cítila som sa horšie ako na štátnici 😃 skončila som vraj 2 z 3

bebebublik
8. feb 2023

@elizita no super. Dakujem za info. 😉

plaura
12. mar 2023

@bebebublik ahoj môžem sa opýtať ako si pochodila a na aké miesto si sa hlásila? Ja som pozvaná o 2 týždne a rozmýšľam či sa mi oplatí tam chodiť vôbec keď toto všetko čítam 😀 ďakujem

bebebublik
12. mar 2023

@plaura ahoj. Ja som tam nakoniec nesla. Nemala som prestudovany jeden zakon, tak som tam nesla zo seba robit blbca. Bola to pozicia samostatny referent-pomoc ukrajincom.

arabela55
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
arabela55
25. jan 2024

zdravím pohovor na upsvar, aspoň ja som tak mala čisto ústny pohovor, úplne arogantné ani nepovedia povedzte niečo o sebe nič. čakáte na pohovor aj 3 hodiny. Je Vás tam tridsať. Čo som videla ľudí čo boli na pohovore tak cca štvrtina bola čo už tam pracujú.
Otázky ľahké. Názov obsadzovanej pozície čo bola vo výberovom konaní presne, a zákon vyberie nejakú definíciu. Ale aj tak predpokladám, že výberovým konaním prejdú interní zamestnanci a celý zákon som sa učila zbytočne.☹

arabela55
25. jan 2024

Podľa mňa je to formalita, a už majú vybraných svojich, a tí uchádzači z vonku sú do počtu

petra159
29. jan 2024

@arabela55 presne tak, ale to väčšina miest v štátnej správe. No niekedy zoberú aj z von. Mna tak zobrali, uplna náhoda, ale to som bola asi 5 krát na iných statnozamest. miestach na vyberku a nic