Pohovor v Tatra banke - druhé kolo

ptrs1
28. apr 2014

Ahojte,
postúpila som do druhého kola pohovoru na poziciu servisny poradca. Personalistka mi avizovala, ze hlavnym bodom pohovoru budu modelove situacie. Tymto Vas chcem poprosit, ci mi niekto, kto v banke uz pracuje alebo pracoval, popripade aspon absolvoval podobny pohovor, vedel pomoct a napisal, ake situacie sa zvyknu pouzivat, aby som sa vedela na ne dopredu trochu pripravit, kedze osobne skusenosti s predajom absolutne nemam.... Dakujeeeem 🙂

julliet78
4. jún 2019

Druhé kolo pohvoru v Tatre na pozíciu servisný poradca. budú vraj modelové situácie, myslím že tiež budem musieť zládnuť niečo predať, prípadne aj zvládnuť nejaké matematické úlohy, percentá... Má niekto aktuálne skúsenosť s druhým kolom v Tatre? Načo sa mám pripraviť?

vieraval
16. júl 2019

@julliet78 ahoj bola si na druhom.kole? Ako to dopadlo, co sa pytali, riesila si aj matematicke priklady? Dakujen

julliet78
17. júl 2019

@vieraval Áno bola som na druhom kole. Predajný rozhovor, percentá.

vieraval
17. júl 2019

@julliet78 ake percenta, co konkretne prosim ta dakujem

julliet78
18. júl 2019

Napr. Ak stoja poháre 180 eur., a chceš dať s nich 20% zľavu. Musíš vedieť z hlavy povedať koľko eur je tá zľava. Nič ťažké. Bolo to v pohode.

dorema
14. feb 2020

Druhe kolo v postovej banke, predaj zenskeho kostymu pre manzela tej zeny. Amen tma. Uplne ma dotycny vyzmykal. Ale presla som 😂. V treťom kole ma byt tiez modelova situacia, neviem este aka. Tak stresujem 😁