Pomocná sila v kuchyni v jasliach

chanel_c
30. jún 2020

Ahojte. Viem ze uz tu nejake diskusie su na tuto temu, no neviem sa rozhodnit ci prijat tuto pracu alebo nie.
Ide o pomocnu kucharku v jasliach kde je cca 45 deti. Moja napln prace by bola: rano nakupit pecivo, pomoct nachystat ranajky, obed, olovrant. Samozrejme poodnasat, poumyvat. Plus sa vari este zvlast pre zamestnancov.
V pripade nepritomnosti kucharky prevziat jej pracu. Boli by sme tam dve. Kucharka a ja ako pomocna kucharka. Co si o tom myslite ? Je to vela prace alebo je to zvladnutelne. Plat je 710€/brutto, neskor 800€. Co si osobne myslim ze je celkom slusne, nakolko podobne ponuky maju plat nizsi. Ide o pracu v BA. Do prace by som cestovala cca 60 km kazdy den.
Neviem sa rozhodnut, pri dlhsom stati ma bolia krize, ci by som to tam vydrzala z tohto hladiska.

danielinaa
1. júl 2020

inak cakat od tretej do pol piatej na vlak je celkom dost. Ak si slobodna s bezdetna, nebolo by ti lepsie ist v BA do podnajmu s niekym, vtedy by si za izbu zaplatila 200 e, kuchynu a kupelku by si mala spolocnu s ostatnymi. A tym ze by si bola priamo v Ba, by si mala cas hladat si nieco lepsie.

tamichloe
1. júl 2020

@chanel_c u nás baby zarobia pri takejto práci 330€

chanel_c
autor
1. júl 2020

@danielinaa bezdetna som, ale tu mam priatela tak nechcem ist byvat do Ba. To by sice bolo super ze ked skoncim v praci za par minut by som si sedela s vylozenymi nohami, ale zase ak si odratam to najomne, tak zit mesacne v Bratislave s 350€ ma laka este menej ako to cestovanie 😀

chanel_c
autor
1. júl 2020

@tamichloe v skolstve ci restauracii?

chanel_c
autor
1. júl 2020

@mogaa no robi sa do 15tej, vlak mi ide 16:30, doma by som bola o 18tej. Teda ak neratam ze by som musela absolvovat aj nejake skolenie na hygienicke minimum ktore ja vraj az poobede/podvecer tak to by som sa domov nedostala asi vobec 😂

tamichloe
2. júl 2020

@chanel_c školstvo