Práca bez kolektívu

rutyruth
2. jan 2023

Považovali by ste prácu bez kolektivu skôr za výhodu alebo nevýhodu? Nad Vami by bol len šéf ktorý príde za vami len pár krát do mesiaca. Inak si všetko koordinujete same. Niekedy to beriem ako fajn, inokedy má desi predstava samoty 🙈

simca06022011
3. jan 2023

Záleží od povahy. Sú ľudia kt. V pohode to zvládnu a naopak. Nevýhoda je, ze nemá kto zastupovať, chýba sem tam kolektív a niekomu aj motivácia🙂

coco1
3. jan 2023

@rutyruth ano, niekedy staci netlacit, veci sa sami utrasu . A do tej druhej prace bez kolektivu si uz prijata ? Ci v akom je to stadiu?

melanta
3. jan 2023

Robím prácu bez kolektívu niekoľko rokov, s tým rozdielom, že nemám šéfa resp. sama sebe som šéf. Robím výlučne z domu, veci riešim videocally, mobil a mail. Občas sa stane, že mám klienta, za ktorým idem na stretnutie osobne, čo je vždy mimo krajinu. Socializácia mi nechýba, raňajky a večere jeme s mužom spolu a rozprávame sa, chodím do fitka, kde sa bavím s ľuďmi, chodím cez deň na nákup, vždy si sama sadnem na kafe, občas sa zadarí že s niekým prehodím pár slov. Mne to absolútne vyhovuje.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rutyruth
autor
3. jan 2023

@coco1 idem na pohovor. Ale spĺňam požiadavky