Práca na doma, ktorú je možné stíhať pri deťoch

30. sep 2022

Ahojte. Mamičky poraďte nejakú prácu na doma ktorá sa dá časovo stíhať pri deťoch.
Rada sa učím novým veciam.
Pripadne nejake kurzy aby som sa vzdelávala.
Ďakujem za tipy 🙂

janikk54
30. sep 2022

Pocula si uz o pracovnej pozicii "moderator chatu"? .Skus si pozriet, mozno ta to zaujme, vezmu tam uplne kazdeho a vraj sa na tom da aj pekne privyrobit. 😅

buberova
30. sep 2022

@janikk54 no výborne erotický chat..

lucinka1988
30. sep 2022

Ak máš podporu partnera alebo iného člena rodiny, ktorý sa budr venovať deťom, keď budeš pracovať, tak prakticky akákoľvek podľa toho, čo vies..Ja pracujem pre pôvodného zam. v oblasti medzinárodných projektov plus prednášam na VŠ- popoludní/ večer, keď príde manžel z prace a je doma a deťmi on..Nie je to jednoduché, keďže na prednášky sa musím pripravovať a moja druhá práca si tiež vyžaduje sústredenie, ale dá sa to. Skôr zápasím s tým, že veľakrát, keď mám čas, už nemám na to energiu, ale vždy je niečo za niečo a ja som takto max spokojná🤷‍♀️

autor
30. sep 2022

@lucinka1988 žiaľ manžel pracuje v zahraničí čiže som v podstate sama.
Ale cítim na sebe že sa potrebujem nejak zamestnať aby som sa po materskej mohla vrátiť do pracovného života.
Žiaľ som štúdium na VŠ musela prerušiť nakoľko by nebolo možné cestovať vyše 100km na prednášky.

melanta
30. sep 2022

Pozerala si profesiu a tam ponuky, kde je vyslovene "práca z domu"? Tam ťa nič neoslovilo?

sialenaveronika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tahomi
30. sep 2022

A deti su v skolke/skole? Alebo mas predstavu, ze sa budes venovat detom pocas dna a popri tom pracovat? Lebo to je utopia.

Prac na HO je pomerne dost, ide o to, co vies zamestanavatelovi ponuknut ty.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz