Práca so strednou školou

zuzulk
18. dec 2016

Ahojte . Je to tak ťažké nájsť prácu bez maturity? Alebo mám len pocit ..alebo som už totálne neschopná. Aku prácu môžem robiť ?umývať ,predavat ..doteraz nepýtali nikde odomna výučný list , dôležita bola prax .

sense
18. dec 2016

Neviem ako zeny ale moj brat s pracou problem nemal zatial i ked nevravim ze v buducnosti s tym mat problem moze...

zuzulk
autor
18. dec 2016

@sense neviem..cítim neistotu e asi niesom sama..bolo by lepšie sa zamestnať vo väčšej spoločnosti ,inak t nevidím..

moni244
18. dec 2016

Zalezi od sikovnosti, nie od skoly

mima4
18. dec 2016

@zuzulk
no pokial pojdes niekde do vyroby, nemal by to byt problem.
ja ti vsak odporucam externe si spravit maturitu 🙂

hettinka
18. dec 2016

A akú strednú školu máš?

zuzulk
autor
18. dec 2016

A čo maturita ovplyvní?

moni244
18. dec 2016

@zuzulk s tvojim pristup nic, tebe by ani vyska nepomohla

zuzulk
autor
18. dec 2016

No vidíš 🙂tam je pes zakopany

zuzulk
autor
18. dec 2016

Ja sa opytam čo ma napadne takže ..otvorené..

tinaba
18. dec 2016

v dnešnej dobe si , ale môžu vyberať. Áno bez papiera v dnešnej dobe upratovačku, predavačku aj to nie všade i keď už možno aj predavačka potrebuje papier za chvílu bude treba papier všade. U mužov je to zatiaľ trochu iné tam je veľa odvetí kde je dôležitá fyzička. môj muž nedokončil strednú a robí skladníka. Žena akurát tak upratovačku, alebo na páse vo výrobe. treba si dorobiť maturitu sú aj štúdia, že ti uznajú čo si študovala a dorobíš si 2 roky a maturita. Ja so síce robila takto školu pred 12 rokmi popri zamestnaniu dorobila som si 2 roky. Rokmi to bude horšie a horšie sa zamestnať bez vzdelania.

ukulela
18. dec 2016

@zuzulk no minimalne vyucny list, ked uz nie maturita ... ked maju aj na obyc predavacku 10 zaujemcov, tak vezmu niekoho, kto ma viac vedomosti. moja znama nema dokoncenu strednu, ma len zakladne vzdelanie. cely zivoz upratovacka, ale len so znamostou ... pri tom nie je blbsa. len si dosralka zivot (mladist pochabost) ...
takze ano, robotu zozenies aj bez mazurity, vyucneho listu. upratovat, do vycapu, do fabriky ... ale ked budes mat maturitu, tak aj daco lepsie by si zohnala a za viac prachov.