Práca v banke - skúsenosti

kurucka93
12. sep 2013

Ahojte žienky, chcela by som sa Vás spýtať či máte skúsenosť s prácou v banke. Od 1. októbra nastupujem ako klientský pracovník a chcela by som bližšie vedieť čo ma asi čaká. Ďakujem Vám 🙂

zuzanka2411
22. aug 2018

@jurkom presne tak..mama robila v banke 23 rokov..minuly rok odisla..sama dala vypoved..povedala, ze este chvilu a skoncila by na psychiatrii..a to nie je ten typ, ze by mala guraz iba tak pracu nechat...povedala ze to bolo jej najlepsie rozhodnutie v zivote..

ariana32
22. aug 2018

@ariana32 a naj co mam najradsej kolko dnes budem mat uverov, kk, poistiek.

greenlime12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
roja29
6. nov 2018

Ahojte, prelustrovala som celu diskusiu a nevidim tam nikde nazor na OTP banku 😀 prijali ma a ja vobec neviem ci do toho ist, som nerozhod a strasne...a po precitani tejto diskusie...achjaj...robila som administrativnu pracovnicku a dispecerku v autodoprave, praca super, ale obcas skuska peklom od majitelov (obcas dost casto)...takze na taketo jednanie som viac-menej zvyknuta...no neviem ako s tou bankou 😕

milazienka666
4. okt 2019

@kurucka93 prečo nie práve tuto banku pracovala si v nej?

raduska555
9. máj 2022

@roja29 momentalne moze byt zaujimava praca v bankach. Ponukaju veľmi pekne platy. 1000 brutto plus provizie za klientského poradcu napriklad v prima banke.... Celkom slusneee

dadush_22
19. jan 2023

@kurucka93 ahoj, dostala som ponuku pracovať v banke vub postúpila som aj do 2. Kola ale druhé kolo je mystery shop. Chcem sa len opýtať aby som nevyzerala za trubku. V emaily mam napísané že si môžem vymyslieť Plat aj zamestnanie. Ak sa budem pýtať na refinancovanie hypotéky vy si moje údaje neprezerate v banke? Ako to funguje aby si pani nemyslela ze som šibnutá. Samozrejme nejdem potápať vaše kolegyne ale musím tam ísť a zrobiť riaditeľke nejaký prieskum ako som sa cítila a tieto cikosiny.

buuba
19. jan 2023

@dadush_22 ak dobre chápem, máš ísť do banky ako mysteracka? Ak áno, tak aby klientovi vedeli urobiť ponuku, potrebujú zadať nejaké vstupné dáta, napr. Výška úveru, lehota splatnosti, mesačný zárobok, aj manželov, kde robíte, môžete si vymyslieť, že napr. Administratíva v súkromnej firme, koľko platíte účty mesačne, a pod. Údaje sa overujú po podpise žiadosti o úver, vtedy úverové oddelenie kontroluje, či nie ste dlžníkom, či ste zamestnaná a pod.

buuba
19. jan 2023

@buuba neviem, či vy budete v pozícii bankového poradcu, či v pozícii klienta na tom pohovore

dadush_22
19. jan 2023

@buuba zle ste pochopili postúpila som do 2. Kola vo VÚB ale druhé kolo pozostava z toho ze urobím mystery shop na inej pobočke a potom zhrniem ako tam bolo a co by som zrobila ja inak. Ale keďže nemám prácu tak mi napísala ze si mam vymyslieť plat a zamestnanie. Len som chcela vedieť v akej fáze si overujú ten príjem aby som nebola za dementa ze im tam nakecam,kde pracujem a koľko zarábam a zadala by to do systemu a zistila ze to nieje pravda. Ale ďakujem veľmi pekne pomohli ste mi ❤

kurucka93
autor
27. jan 2023

@dadush_22 ahoj, moc na MK nechodím, preto odpisujem o par dni neskôr... len si vymysli zamestnanie a príjem a požaduj všeobecné informácie aké sú úrokové sadzby, akú výšku by ti asi poskytli - ak by si akože pritom tefinancovani chcela aj navysovat, aké máš iné úvery, deti...
Ale nechala by som to všetko v teoretickej rovine len na rozprávaní. V banke síce nevidia v systéme kde pracuješ ani koľko zarbas, ak by však zadali žiadosť do systému tak tam sa zadáva aj súhlas s dopytom do sociálnej poisťovne a tam sa už overuje zamestnavatel aj výška prijmu a zbytočne by si mala záznam v uverovom registri keď o nič nežiadas. Mohli ti dat podľa mna inú úlohu, napr nech sa informujes na sporenie alebo investovanie ale budis... ja už vo vub nie som, pokiaľ sa teda nič nezmenilo tak sme ako dosla korona nevedeli zadávať už predbežne žiadosti bez overenia údajov pri uveroch....
Držím palce🙂
Vub je super škola, veľa mi ta práca dala

dada22481
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dada22481
19. feb 2024

@kurucka93 tie školenia vo VÚB prebiehali online?