Práca v O2

miladka7
16. máj 2012

Zdravím ,nájde sa to nejaká osoba čo pracuje alebo pracovala v O2 ?Dostala som ponuku tam pracovať v predajni a celkom by ma zaujmal plat a celkovo ako to beží v takejto telefonej spoločnosti?Dakujem 😉

jujka
10. feb 2014

@tifinka ako? dostalasi to miesto?

tifinka
10. feb 2014

@jujka este neviem..este bude druhe kolo a budu davat vediet.takze musim cakat

stislav
11. feb 2014

ja idem zajtra na pohovor do O2, tak som zvedavy ... 😒

kkatarinkaaa
17. feb 2014

@jujka ako to je s tpu pracou.taktiez aom dostala ponuku tak sa chcem poinformovat🙂

ludka707
17. feb 2014

ja som v O2 pracovala vyše roka a bola to najlepšia práca akú som kedy mala a to som ekonomka. maximálna spoločnosť. ludia - zákazníci sú niekedy o nervy, musíš mať obrovskú dávku trpezlivosti ale O2 má výborný odmeňovací systém pre zamestnancov. ale záleží či ideš robiť do značkovej predajne alebo frenchase

jujka
18. feb 2014

@kkatarinkaaa je tam toho vela co sa musim naucit a vela ochoty nedostavam od kolegov 😠 asi citia konkurenciu.inak by to bolo ok mam rada pracu s ludmi.
platovo este neviem som tam len kratko...

kkatarinkaaa
19. feb 2014

@jujka a bola si aj na skoleni v BA?

jujka
19. feb 2014

@kkatarinkaaa este nie, ale idem ked bude volne miesto.

maria0310
23. apr 2014

ahoj Miladka kedze som si všimla ze si dostala miesto v O2 prosim ta o info ako to prebiehalo na pohovore?mam tam ist zajtra na pohovor mali neake blbe otazky?a platovo je to ako?robis na zmeny alebo 8hodinovku?a soboty?diky za odpoved mozes mi napisat aj na petrasovamaria25@gmail.com

miladka7
autor
24. apr 2014

Ahojte kočky,takže len tolko ešte stále pracujem v O2 už to budú o mesiac dva roky čo som tam a som max . spokojná skvelá práca.Je pravda že človek musí byť fakt trpezlivý.Platovo je to tak ako sa budeš snažiť a robiť tak si zarobíš. Samozrejme zálaží na to či si na značke alebo partnerskej predajni.AJ časovo je to na každej predajni inak. Iba tolko k tomu keby to bola zlá práca určite tam už niesom ....🙂 akurát už ma unavuje to neustále učenie sa v mojom veku s tolkými detmi je to už náročnejšie 🙂 To nehovorím o mystery ááááááách nočná mora hádam každého konzultanta .......
Takže držím palce na pohovoroch 🙂

hwk
20. máj 2014

Dobrý deň, viem že už to tu bolo viac krát spomínané, ale chcela by som sa spýtať ako je to s platom v O2 priemerne a aký je fix? Ďakujem 🙂

norikk
12. jún 2014

ahojte,ja by som rada skusila pracu....dva krat som uz posielala zivotopis, ani nezavolali :( , co mam robit, aby som sa dostala dalej?? mam gympel, prax v panasonicu, kurz laktacnej poradkyne...co este viac treba?

lentak37
1. júl 2014

Norrik, možno nebude problém v tvojich schopnostiach ale v životopise resp. motivačnom liste, v schopnosti predať sa. Teraz hľadajú firmy úspešných ľudí, niekedy sú podľa mna aj troška prehnané nároky na niektoré pozície, no to je otázkou ponuky a dopytu.
Ja som si dal vypracovať životopis personalistovi, nevedol som si sám dať rady s naformulovaním kariérneho profilu a hlavne úspechov v daných zamestnaniach.

ajka006
23. júl 2014

@lentak37 ahoj a môžeš mi hodiť do IP koľko také vypracovanie životopisu stojí? ďakujem.

norikk
31. júl 2014

Tak, na 4 ty krát to vyšlo. V pondelok idem na pohovor. Prosím ip, čo mám čakať, je to partnerská predajna.

mana173
16. sep 2014

ahojte no ako baby ktora tam este stale pracuje ? Hmm?

nemezys
22. jan 2015

Mna tu najviac deprimuju tie ich check listya to ako sleduju kazde slovo co povies co nepovies.to je des

kate2186
20. mar 2015

Ahojte, ☹ chcem Vám napísať aj ja najčerstvejsiu skúsenposť s prácou v O2 ☹ Bola som tam presne 4 dni, 😖. Po 4 dnoch bez poriadnej šance sa ukázať som dostala výpoved ☹ Moj šéfc bol 26 ročný sopliak čo si myslel, že za 15 dní ja zvládnem celú prácu v ich systéme, celý predaj úplne sama. Chodila som domou z práce o 21:00. Vo vlaku som sa učila, doma som sa učila, vyspala som sa pár hodín a furt to nestačilo. Furt tam pridával nové a nové strany učenia. A vačší nátlak. Som neskutočne sklamaná so spoločnosťou O2. 😠

lia09
23. mar 2015

@jujka
@norikk
@maria0310
@ludka707 baby ake asi otazky davaju na pohovore? Nikde sa k tomu neviem dopatrat.

jujka
23. mar 2015

@lia09 to závisí od vedúceho...mňa sa spýtali, že čo by som robila ak by som mala 6 detí 🙄 . ...určite sa spýtaju kolko chceš zarobyť.

zuzla89
18. aug 2015

Ahojte, tak ja mam dnes za sebou prve kolo vyberka.. Padlo par otazok o mojej osobe mojich uspechoch
O mijom zivote a predstavach.. Trvalo to 20 minut.. Postupila som do druheho kola s regionalnou manazerkou tak uvidime. Neviete niekto co mozem cakat na tom druhom kole? 🙂

jarmilla
20. sep 2015

Vie tu niekto v strucnosti napisat o jednotlivych kolach pohovorov v O2. A AKY JE TAM CCA PLAT? dakujem

tomasyno
20. sep 2015

také pohovory k ničomu normálnemu nevedú. Vyberú si extroverta, ktorý sa vie prezentovať a predať sa. V konečnom dôsledku je to aj tak neschopný (z pravidla a väčšinou) blb, ktorý nevie samostatne pracovať, ale len podľa formuliek a stanóv. Takých už bolo. Aj v Bratislave som už X krát naďabil na pracovníkov, čo tam fakt nemajú čo robiť a vôbec neviem jak sa tam na tú stoličku dostali. Nehovorím teraz o O2 ale o Orange. Keď niečo nevedia v menšom meste než je Bratislava, hneď volajú na centrálu, lebo si nevedia dať rady. Načo je potom taký pracovník, podľa mňa by tam mal robiť človek, čo si už niečo obdobné skúsil, nie lajk, čo vie kecať. Z takých sa mi robí nervozita a mám chuť ich poslať niekam.

jarmilla
20. sep 2015

@zuzla89 ahoj...mohla by si mi napisat ake podmienky ti ponukli v O2?

zuzla89
20. sep 2015

Napisala som ti spravu 🙂

niky21
17. nov 2015

Baby ktoré robíte v O2, potrebovala by som od vás niečo poradiť ,prosím. Ďakujem

nemezys
19. nov 2015

@niky21 co potrebujes?

nunusa11
26. jan 2016

Ja som tam vydrzala asi 4-5 mesiacov,a to ma stihli presunut na 3 rozne predajne.
Nikdy viac,neodporucam nikomu,max ked ste uplne zufali a nemozete si najst dlhodobo pracu...
Mohla by som pisat do aleluja...

nunusa11
26. jan 2016

A este k platu-predajna sa zatvara o 21:00 a to ze ste tam do 22:30 vam nikdy nikto nezaplati,a par dni pred vyplatou sa dozviete ze ste nesplnili "nejaku normu,mesacny plan a podobne" a strhnu vam 70%odmien len taky fukot.Takze tam vlastne stojite za uplne priemerny plat skoro cely mesiac a nehavate po sebe vrieskat zakaznikov aj "veducich" kedze akokolvek sa snazite vyjst v ustrety stale je nieco zle.
Myslela som ze tak ako sa stale prezentuju v reklamach a su strasne ferovi k zakaznikom budu aspon trochu aj k zamestnancom ale omyl..
Zamestnanci sa tam nonstop menia,skoro kazdy si to pred ukoncenim skusobnej doby rozmysli,to o niecom tiez napovie.

manamani1
21. jan 2019

@miladka7 mozem sa spytat o com bol pohovor?