Práceneschopnosť, kontrola a neskolaudovaný dom

majkatarajka
24. mar 2017

Ahojte. Prosím Vás...V prípade, že ma lekár vypíše z dôvodu rizikového na PN ako to bude s kontrolami a zadaním adresy pre kontroly?... bývame zatiaľ v neskolaudovanom dome bez súpisného čísla..(dokončujeme stavbu a ešte rátam kým vybavíme papiere to potrvá dáky mesiac, dva)..? ďakujem za odpovede.

david93
24. mar 2017

v neskolaudovanej stavbe nesmiete bývať

lussinda2
24. mar 2017

@david93 to je sice pravda, ale na toto sa nepytala. Aj my sme byvali rok a? Este aj pani zo stavebneho to vedela a v pohode ani ziadna buzeracia pri kolaudacii nebola, kolkí tak byvaju?!

david93
24. mar 2017

tak kam asi príde kontrola? a čo dr. napíše na PNku keď dom nemá súp. číslo?

elise
24. mar 2017

@majkatarajka socialka netusi ze nie je skoladovany to neries. Mozu prist a nemusia

lussinda2
24. mar 2017

@majkatarajka ahoj aj my sme byvali v neskolaudovanom dome, aj som bola na PN. Normalne som zadala adresu nazov obce, bez cisla. Pridala som tel.cislo kdyby neco a navigovala by som ich ku nam. Ale za 4mesiace som nemala nikoho na kontrole

lussinda2
24. mar 2017

@elise jej sa jedna asi, ze ake ma zadat cislo kex ho nemaju, teoreticky neexistuju

elise
24. mar 2017

@lussinda2 staci dat cislo parcely a do okna napisat na vykres alebo karton viditelne a a na pn tiez. Znama takto funkovala via rokov

majkatarajka
autor
24. mar 2017

ďakujem všetkým 🙂 za odpovede..vieme že sa tak bývať nesmie...ale niekedy papierovačky napriek tomu že je všetko trvajú dlhšie ako chceme....

ludasova
25. mar 2017

@majkatarajka Ahoj,ja som tiez na PN a tiez byvame v neskolaudovanom dome. Zavolala som starostke,povedala jej aky mam problem a ona mi povedala ake mame cislo domu,teda budeme mat po kolaudacii. Napisala som cislo na papier a nalepila na vchodove dvere,mame aj zvoncek s menovkou,takze ziadny problem. Na PNke mam uvedenu tuto adresu v tej kolonke,ze kde sa budem nachadzat pocas marodky,a v prvej kolonke mam adresu trvaleho pobytu.