Pracovná doba

3. apr 2024

Ahojte, dostala som ponuku na pracovnú dobu
Pondelok - 6-14
Utorok - 6-14
Streda - voľno
Štvrtok - 6-14
Piatok - 6-14
Sobota - 6-14
Nedeľa - voľno
Pondelok - 14-22
Utorok - 14-22
Streda - 14-22
Štvrtok - voľno
Piatok - 14-22
Sobota - 14-22
Nedeľa -voľno
Pondelok - voľno
Utorok - 6-14
Streda - voľno
Štvrtok - 6-14
Piatok - 6-14
Sobota - 6-14
Nedeľa - voľno
Pondelok - 14-22
Utorok - voľno
Vyhovovala by vám? Nepracovala som ešte inak než 9-17 cca a neviem aké by to bolo

vikusjk
3. apr 2024

Tak komu aka pracovna doba vyhovuje, je individualne, to, co mne vyhovuje, tebe nemusi a opacne. Vyskusaj a zistis. Mne by nevyhovovala, lebo nie som ranne vtaca a na 6-tu by som chodila do prace len keby som ozaj nemala na vyber. Moj muz by to zase s radostou bral, lebo mu nerobi problem vstat a tesil by sa, keby bol uz pred tretou doma a mal este cele popoludnie volno

zuzubb007
3. apr 2024

Za mňa prvý týždeň je top išla by som do toho to je nádhera takto mat, poobedne je podľa mňa zle celý deň v keli a takto ráno odrobis a pol dňa free

melanta
3. apr 2024

Nemáš tam ani jeden voľný víkend, vždy robíš aspoň jeden deň víkendu.

zuzubb007
3. apr 2024

@melanta no a však má v strede týždňa voľno, a keď bude chcieť dlhšie vezme dovolenku a má

fiafia
3. apr 2024

Pre mňa by to nebolo,lebo nenávidím poobedne ale robím od 6 do 14 a je to paráda.

autor
3. apr 2024

Áno rozumiem, preto sa pýtam skúsenejších. Doteraz som pracovala pondelok až piatok od 9 do 17 a neviem či by som takto mala toho voľného času viac alebo menej a ako by som si zorganizovala čas

melanta
3. apr 2024

@zuzubb007 autorka sa pýtala na názor, napísala som svoj. Mňa nemusíš presviedčať, či je to dobré. Ak má partnera či deti, alebo bude mať, tak oni cez týždeň voľno nebudú mať. V každom prípade, názor si pýtala autorka, ja som si názor na môj názor nepýtala.

autor
3. apr 2024

Dieťa nemám, ešte pár rokov ani neplánujeme. Partnera mám, on pracuje z domu

zuzubb007
3. apr 2024

@melanta ale budú deti sú choré furt, mám skúsenosti a víkend ak je muž doma vybavené, ale však je to na nej ako sa rozhodne

jarmila2010
3. apr 2024

Mne by rovnako vadili tie vikendy...chcela by som mat aspon tie 2cele volne...

melanta
3. apr 2024

@zuzubb007 moja dcéra nebola chorá takmer nikdy. Nie každé dieťa je choré nonstop. Mne by vadilo, ak by môj partner bol každý víkend v práci. Ale autorka je isto svojprávna a vyrieši si to podľa toho, ako to vyhovuje jej.

melanta
3. apr 2024

Autorka, máš partnera, čiže rieš to s ním, nie s nami. Vieš, ako fungujete. Tak viete obaja posúdiť, ako sa to zmení, ak budeš každý týždeň jeden deň víkendu v práci.

autor
3. apr 2024

Partner pracuje z domu, robí na seba takže sám si určí kedy pracuje. Takže ak ja som v práci kľudne vie pracovať i on a keď mám voľno dá si aj on

autor
3. apr 2024

Čo sa mi pozdáva je, že neťahám 5 dní v kuse. Ale reálne neviem či to bude lepšie alebo horšie, asi naozaj len skúsiť či to mne osobne vyhovuje

justxme
3. apr 2024

Robila som podobne, že niekedy od 6-14 niekedy poobede, dokonca v noci. A teda už by som do toho nešla. Ten koniec o 2 znie super, ale keď človek od 6 robí, tak je proste poobede unavený, aspoň ja som bola, a to mám pod 30. Možno aj kvôli tomu, že to nebola moja stála pracovná doba, neviem. Taktiež práca cez víkend mi prišla po čase veľmi obmedzujúca, ťažko sa robia akékoľvek plány keď človek vie že bude v ten mesiac robiť cez víkend no ešte nevie ktorý a koľko. Od 4-10 máš v podstate celý deň zabitý, lebo budeš od rána len čakať kedy začneš. Akože ak ti práca inak vyhovuje môžeš skúsiť, ale mne to nevyhovovalo.

sima234
3. apr 2024

Robila som cca 7 rokov ranné a poobedné a podľa mňa to bolo fajn. Pri ranných máš poobede dosť času a pri poobedných som si ráno vybavila ak som niečo potrebovala, porobila. Ja by som to skúsila.

janka95
3. apr 2024

Ja robím 12ky denné nočné vkuse. A toto by mi vadilo asi viac. Nemáš ani jeden voľný víkend, čo mi príde odveci 🙂

crazy_cat_lady
3. apr 2024

mne by taka pracovna doba nevyhovovala, ale dolezite je, ci/aby vyhovovala tebe 🙂

ibatanecnica
3. apr 2024

pokiaľ som nemala dieťa, na prac. dobe mi nezáležalo. S dieťaťom určite nie. Ale predpokladám, že si sama, takže áno.
Ja teraz robím tak všelijak a mám aj 2 dni po sebe voľno, aj počas týždňa, je to fajn, hlavne keď si potrebujem obehať lekárov, úrady, pospať si.

nyusika
3. apr 2024

anonymna autorka - ake ine ponuky este mas ?

laurika999
3. apr 2024

Ja si myslím, že je to aj trocha výhoda, keď máš aj cez pracovný deň voľno. Vybavíš si veci, ktoré potrebuješ. Lekára, úrady a pod...A nemusíš si na to vyberať paragraf, alebo dovolenku.
Veď z deťmi budeš aj po obede, keď prídu zo školy a ak má manžel víkendy voľné, nie je o čom ...

laurika999
3. apr 2024

@nyusika Čo je na tom tak veľmi "závadné", že otázku položila anonymne ? Možno nechce, aby tú pracovnú dobu videli kolegovia, alebo známi a vedeli, aký má nik. Svet je malý.

nyusika
3. apr 2024

@laurika999 nic, ale ako inak som ju mala oslovit ?

laurika999
3. apr 2024

@nyusika možno stačilo iba "autorka"

ibatanecnica
3. apr 2024

@zuzubb007 ešte tie deti nemá a keď ich bude mať, nemusia byť choré. A okrem toho, kým budú deti, prácu môže potom aj zmeniť. Ja neviem čo je toto za uvažovanie. Rozhodujem sa teraz na základe podmienok, aké mám teraz. O rok môže byť iná situácia a keď nemám inú prácu, tak beriem túto.
A to, že nemá voľný víkend. Ide o nastavenie sa. Či potrebuje mať voľno cez víkend alebo je to jedno v ktorý deň v týždni, hlavne že ho má.
Ja už malé deti nemám, takže mne vyhovuje moja prac. doba, robím aj cez víkendy ale cez týždeň mám voľno. A padne mi vhod, keď všetci vypadnú do školy, práce a ja som sama doma, spím, oddychujem venujem sa sebe alebo si idem vybaviť to, čo sa nedá cez víkend

nyusika
3. apr 2024

@laurika999 ospravedlnujem sa ti. mrzi ma to.

laurika999
3. apr 2024

@nyusika Veď nič sa nestalo. O nič nejde, ja len, že to troška znelo, ako narážka, keď zadala anonymne. Všetko v pohode ☕, pekný dník ☀️

jazula
3. apr 2024

Ja len k tým víkendom - priateľ robieva aj soboty (buď len nedeľa voľná alebo nedeľa+1 deň v týždni) a je to úplne nanič pre akékoľvek spoločné aktivity… Minieš dovolenku len na to, aby ste išli napr na 1 noc niekam na výlet a to by si normálne poriešila v rámci víkendu.

martina87
3. apr 2024

Celkom fajn pracovna doba keď nemáš deti. A sku pracu budes mat na starosti keď sa smiem opytat.

dadka1997
3. apr 2024

Nevyhovovala.. ale to záleží od situácie akú máš, pre mňa je zásada mať voľné vikendy