RUVZ plat - výhody, nevýhody

6. júl 2023

Pekný deň prajem, pracujete niektorá na RUVZ v akomkoľvek meste? Vedeli by ste mi napísať ako je to platovo (radca,samostatný radca),viem že sa zvyšovali platy,ale zaujíma ma aj osobné ohodnotenie či je možné a alebo v akej výške dostať,viem že záleží od mesta, riaditeľa,riaditeľky...ale pre predstavu. Budem sa vracať po MD na miesto.v predchádzajúcuje robote,avšak nevyhovuje mi pracovná doba,a asi bude možnosť ísť pracovať na RUVZ,kde mi vyhovuje najmä jednosmenna prac.doba,avšak viem,že platovo to nebolo nič moc, myslíte,že je možné zarobiť aspoň 1000 e v čistom?. Tie čo tam pracujete ste spokojné? výhody,nevýhody? Dakujem

koniarova
6. júl 2023

Myslím,že 1000 eur v štátnej inštitúcii je utópia.

anonymanonym
6. júl 2023

Pracovala som. Plat je tabulkovy (vies si pozriet na zaklade tvojho vzdelania a praxe). Osobne ohodnotenie nezvyknu davat, pocas covidovej situacie nejake bolo, ale tak bezne by som sa na to v ziadnom pripade nespoliehala. 1000 v cistom silno pochybujem. Najvacsia vyhoda pruzna pracovna doba. To je fakt super. A mne velmi vyhovoval aj kolektiv, ale to je zas urad od uradu a clovek od cloveka.