Šéf má nemiestne poznámky

30. mar 2022

Dostala som skvelé pracovné miesto ktoré mi vyhovuje po všetkých stránkach. Problém je jedine môj nadriadený, myslím, že si začína dovoľovať stále viac a viac. Začalo to nemiestnymi poznámkami, na ktoré som ale nereagovala a snažila som sa stopnúť to hneď v začiatkoch. Keď ma dokonca chytil za zadok, narovinu som mu povedala, že takéto správanie a pracovisku nestrpím a neželám si, aby sa ku mne takto správal a nech si nechá aj tie svoje nemiestne poznámky. Iba sa zasmial, nič nepovedal. Ale neprestalo to, neviem na koho sa obrátiť, nechcem o túto prácu prísť, ale nemienim ani trpieť takéto správanie.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
30. mar 2022

asi by bolo najlepšie povedať manželke....😀😝

anjelicek26
30. mar 2022

Nadriadeny, personalne, manzelka (najefektivnejsie) a nabuduce facka az mu zahuci hlava...

ddaassuullaa
30. mar 2022

Si s nim vzdy sama? Ziadny iny kolega, ktoreho vies poziadat o pritomnost? Je to nechutne a na dlhe lakte, slovo proti slovu. Ale urcite netrp, co sa ti nepaci. Bud zacni odbormi, ak.mate, alebo nadriadeny tvojho nadriadeneho. Pripadne oboje. Je mozne, ze o tom.vedia, ale ak to nik nenahlasi...nemaju co riesit. Potom ak.nepochodis, inspektorat prace. Toto je prorizakonne, antidiskriminacjy zakon.
Drzim palce✊️✊️
Je tu aj poradna pravnika, poloz otazku, mozes aj anonymne.
Prosim ta, ziadna facka🙏

liljana
30. mar 2022

Mas priatela? Ked nie, popros 100kg nabuchaneho kamosa, aby ta vyzdvihol par krat v praci, aby to sef videl. A nech sa poriadne mraci. 🙂

hradnapani
30. mar 2022

a ma vobec on nadriadeneho nad sebou? ak nie, tak by som sa pratala prec, hoci rozumiem vsetkym argumentom pravnym a neviem akym. Ale v tomto pripade by som to ja riesila takto.

liljana
30. mar 2022

@deti95060810 Moze sa ho spytat. Pani manzelka o tom vie, ze chytate zamestnankyne za zadok? Mam sa jej na to opytat, ci jej to nevadi?

autor
30. mar 2022

Ono to je trošku zložitejšie, ja som slobodná matka, po materskej som hľadala prácu a môj nadriadený ma vzal na toto miesto asistentky (on má stavebnú firmu, je jediný vlastník, takže nie je nikto nad ním, ani žiaden spoluvlastník) učíte veľa z vás vie aké je ťažké nájsť si prácu po materskej, zvlášť pre slobodnú matku, plat je rozprávkový. Zo začiatku to bol fajn chlap, správal sa priateľsky, fakt som si myslela že to bude ideálne, pokiaľ je pravda čo mi povedal ešte na začiatku keď sme sa bavili o všeličom tak je rozvedený.. ja partnera žiaľ nemám

autor
30. mar 2022

Neviem či sa z tejto situácie dá ešte nejako inak vykľučkovať ako odísť, nerozumiem ani prečo sa takto začal správať, určite som mu nedávala žiadne impulzy k tomu, žiadne vyzývavé oblečenie ani neprimerané správanie, všetko bolo v rámci normy

darina14m
30. mar 2022

A nechceš si ho pripustiť "k telu"? Ty slobodna matka-on rozvedený...možno by ste časom vytvorili fajn pár...? 😊

misha666
30. mar 2022

no podla mna nechce len sekretarku, ale aj sekretrtku :D no vies ono to je dvojsecna zbran... proste to ignoruj kym sa da... bud ho to casom prestane bavit a necha si ta kvoli skvele odvedenej praci, alebo ta prepusti a najde si taku co mu aj DA.. bohuzial su taki chlapi, s tym neurobis nic...

h2
30. mar 2022

@darina14m No to je teda rada! 🙄 To sa majú dať dokopy len preto, lebo ona je slobodná matka a on je rozvedený? Trochu málo na vzťah.

anjelicek26
30. mar 2022

Na to, aby si sa muzovi zacala pacit nepotrebujes ani podnet, ani vyzyvave oblecenie...casto staci spolocne straveny cas a vy obaja slobodny a zacne sa "snazit"...

madeline1
30. mar 2022

Ak ti je vrcholne nesympatický, dohovor mu, ak nezaberie odíď. Ak ti sympatický je, máš potenciálneho partnera.

ddaassuullaa
30. mar 2022

Ak nechces riesit oficialnou cestou, teda v tomto pripade Inspektorat prace, potom pouzi nejaku vyhybavu odpoved -vztahy s muzmi ta nenaplnaju😉

h2
30. mar 2022

@ddaassuullaa Len aby ju potom nechcel "napĺňať" on. 😁

ddaassuullaa
30. mar 2022

@h2 🤣🤣🤣🤣🤣 da si zasit

hradnapani
30. mar 2022

tak to si v blbej situacii - nema sefa, si sama, nemozes sa postazovat ani jeho zene. Ja to optimisticky nevidim :( mozes riesit inspektorat, ale to sa rovna uplne zhorsenemu vztahu na pracovisku, takze tam aj tak nevydrzis dlho. Niektorym muzom naozaj netreba vela, aby si zacali dovolovat, uplne staci, ze si zena, aj keby si mala vrece na sebe.

zanta3
30. mar 2022

@hradnapani no tak podnet by sa podla mna nadviazal hned na vypoved. Takze by som to riesila, no len v pripade, ze by som mala v zalohe inu robotu

neanonymna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pauli_s
30. mar 2022

@h2 vieš že aj mne to napadlo? 😂😂😂 ako je to trochu pritiahnuté za vlasy, asi sú neni sympatie aj z jej strany ak sa na to sťažuje, ale ak by boli, tak taký šéf stavebnej firmy by bol dobrý husband material 😂
Autorka ale ak ti to samozrejme prijemne nie je, tak jasne mu vysvetli že proste tu cesta nevedie, ale príprav sa, že ak jeho ego zapracuje môže ťa aj vyhodiť :(

mirka9731
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liljana
30. mar 2022

@darina14m Chcela by si doma slizkeho chlapa, co hocikedy zacne osahavat zamestnankynu v praci proti jej voli?

lavinis
30. mar 2022

Jedine sa stazovat este vyssie
Ak uz nikto vyssie nie je, tak len odist. Ved co chces robit, nechat sa osahavat?

diusqa761
30. mar 2022

Trochu zaklam a povedz mu že ti tento "záujem" je nepríjemný nakoľko máš vzťah a ak s tým neprestane budeš musieť o Tom povedať priateľovi. Ak by neprestal tak reálne požiadaj dákeho priateľa, niekoho z rodiny alebo známych kto by to s tebou zohral a prišiel mu do práce vyčistiť žalúdok. Ideálne chlap ako hora , policajt , právnik...

diusqa761
30. mar 2022

Kľudne aj ex, otca detí by som poprosila ak by si nemala koho iného.

marca12
30. mar 2022

Zazila som nevhodne spravanie zo strany sefa a ked som sa razne ohradila navrieskal na mna,aka som netykavka a co si o sebe myslim. Nasla som si inu pracu,ale toto hovado som musela trpiet dalsich par mesiacov,kym si nenasla novu pracu. A jeho manzelka spolumajitelka firmy sa len smiala na jeho nemiestnych reciach a obchytkavani. Si predstav,ze si na rokovani a on sa zien slizko vypytuje,ci mali v noci sex a oblapava ich a jeho zena sa na tom smeje. Fuj dodnes sa cez to neviem preniest a nedokazem pochopit obidvoch.

darina14m
30. mar 2022

@h2 prosím čítaj s porozumenim...jednak nikomu neradim, a jednak píšem "mozno by ste ČASOM"...rozumej keby sa spoznali

h2
30. mar 2022

@darina14m Ja čítam s maximálnym porozumením. S porozumením som čítala aj úvodný príspevok autorky, kde píše, že jej jeho správanie nie je príjemné. Keby jej bol sympatický, asi by s jeho správaním problém nemala. Nemyslím si, že je šanca, že časom vytvoria pár. Určite nie len preto, že ona je slobodná, on rozvedený a pracujú spolu.
Pracujem v prevažne mužskom kolektíve. Neviem si predstaviť ani jediného zo svojich kolegov, že by som sa s ním mala dať dokopy, keby sme boli obaja bez partnerov.