Skúsenosti s otvorením reštaurácie alebo občerstvenia

lilysk
24. máj 2014

Mate niektora restauraciu ,alebo nejake obcerstvenie ...kaviaren ?
Rozmyslam co budem robit po materskej a tak ma napadlo ,ze by ma velmi bavilo otvorit nieco male - restauraciu ,alebo nejake lahke obcerstvenie ,ale nemam predstavu co to obnasa 🙂 Ani financne nemam predstavu ...tak uvazujem ,ze asi prenajom priestoru ,zariadenie ...Mate niektora skusenost ?Nic velke by to nemalo byt ...len nieco jednoduche a svieze obcerstvenie - ziadne velke varenie teplych jedal ...max nejake lievance ...palacinky ...kava ...cerstva stava ...sednvice ...a salaty 🙂
Kolko penazi na to potrebujem ?Kamoska mi hovorila,ze je nejaky prispevok z uradu prace ...netusim ...tak sa mi vcera zrodil taky napad v hlave a nejako mi to neda tak zhanam nejake informacie 🙂
dakujem

jarkaa30
25. jan 2015

Ahojko tak ako uz si si otvorila tu restiku?chcela by som tiez neco poradit!tiez mam taky napad v hlave 😕

emamaj
12. jún 2018
Používateľ emamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emamaj.

Ahojte,ak by ste potrebovali do novej reštiky kvalitné príslušenstvo kamoška má skúsenosti s firmou gastromarket. Už sú pár rokov na trhu, takže spoľahlivosť a dobrá cena je ich výhodou.