Som učiteľka v škôlke a nechcem sa tam stravovať

marryy7
30. jan 2017

Dobrý deň, vedeli by ste mi niekto povedať ako to je, keď ako učiteľka v škôlke sa nechcem stravovať? ďakujem za odpovede

marfikchov
31. jan 2017

presne ako píšu baby, strava je poskytnutá, čiže iná náhrada stravovania nemusí byť... tiež som sa ako učiteľka odmietala stravovať v školskej jedálni, tak som jednoducho bola hladná, alebo si nosila z domu a prihrievala v zborovni v mikrovlnke...

evittam
31. jan 2017

@janka_v A aké "tanečky" máš, prosím ťa, na mysli? Ja teda pracujem roky s tým, že poskytujeme zamestnancom stravné lístky a žiadne "tanečky" okolo toho nerobím-e....😀 Práve, že je zložitejšie zaúčtovať a naceniť vlastnú stravu vo vlastnej jedálni ako zaúčtovať kúpu stravných lístkov a potom ich zúčtovať voči firme a zamestnancom....
A platí to čo napísala @marfikchov.

michaelach
31. jan 2017

Ak by ste mali zdravotne problemy,napr alergiu na potraviny,lepok,laktozu a tak podobne, vdety vam zamestnavatel musi zabezpecit taku stravu alebo dat listky. Inak to asi nedosiahnete. Ale osobne by som sa ani necudovala,ze tam nechcete jest. Ak mozem povedat za seba, skolku pre dceru som zacala riesit minuly rok. Presla som vsetky sukromne skolky v ZA a viac ako polovicu statnych. A moj zaver je taky,ze moje dieta by taku stravu nikdy nejedlo a ja som na tom rovnako!!! Len pecivo, bravcove maso, lacna kuracina, ranajkove kavy, plesnove pomazanky a straaaaasne malo ovocia a zeleniny. Hroza a to viem,ze sa to uz zlepsilo, no stale je to hrozne. Aku vyzivovu hodnotu ma pre 3 rocne dieta chleba s nejakou pomazankou a tri koliecka uhorky alebo bravcove maso s kledlikom???? A uplne ma zabili tie jogurty, danone s lentilkami a pribinacik (v ktorych su modifikovane potraviny a strasne vela cukru)!!!Katastrofa.... Mali by sat detom viac ovocia a zeleniny, ciste smotanove jogurty, kvalitne maso a ako prilohu zeleninu. A uplne vylucit pecivo, ved desiata sa da urobit aj zdravsie. Este mame velky kus prace na SK so stravou v skolkach a skolach!!!

majusqa77
31. jan 2017

@evittam a potom su taki top zamestnavatelia jak my. mas na vyber, ci sa pojdes do jedalne najest, alebo chces gastrac. alebo proste ked si nevies vybrat v jedalni, tak dostanes gastrac 🙂

evittam
31. jan 2017

@majusqa77 Áno presne tak. Aj my sme to tak v jednej firme mali.....😉

michaelach
31. jan 2017

Aby sme ma tu neukrizovali kvoli pomazankam...aj tie sa daju urobit zdravo. No urcite nie tak, ako su skoro vsetky v skolkach. A aj pecivo sa da nahradit za zdravsiu alternativu, pohanku, amarant, ryzu, gastan a tak podobne.

evittam
31. jan 2017

@michaelach Hm, netvrdím, že s tebou nesúhlasím. Ale vieš potom koľko by si platila za takú stravu?! A hlavne koľko rodičov by bolo ochotných to platiť. Toto si môže dovoliť len súkromná škôlka a ešte aj tam by - podľa mňa - väčšina rodičov nesúhlasila......
Inak my sme boli so stravou v štátnej škôlke u nás spokojní - pestrá, dobrá, výborné pomazánky a raz za čas ten biely chlieb alebo pečivo nie je žiadna katastrofa, keď doma jeme úplne inak a aj obedy mali pestré a dobre spravené. A aj dosť ovocia a zeleniny.😉
A ktoré dieťa - ti zje na raňajky viac ako pár kúskov uhorky, rajčiny a podobne?😉

marfikchov
31. jan 2017

@michaelach a ešte nech je všetko BIO, a všetci zdraví konzumenti budeme žiť 300 rokov ako korytnačka... možno ma ukameňujete, ale nie som takto vyhranená matka, deťom dám aj pribinák, termix, zjedia aj koliesko salámy a aj párku.... nikomu jeho presvedčenie neberiem, ale nemyslím, že by strava v škôlke stála 1,65€/deň, keď by mali splňať požiadavky vyššie spomenuté, ako doteraz... a to sa mnohí sťažujú, aké sú škôlky drahé...

alaguema
31. jan 2017

@evittam doma jete inak čo? Večeru, nie? Lebo dieťa v škôlke desiatuje, obeduje a olovrantuje. Väčšinu dňa strávi v škôlke a väčšinu jedál zje tam. Chlieb na desiatu, chlieb na olovrant, prípadne jogurt, ktorý nie je jogurt. To nemôže byť otázka ceny, lebo biely je lacnejší, ako tie napodobeniny jogurtu s cukrom a škrobom. Stačí k tomu kúsok ovocia. Obed - mäso a zemiaky, knedla a mäso, ryža a mäso, jeden deň bezmäsitý - opäť múčne jedlo. Nie, nie je to dobré. Strava je zastaralá, chudobná na kvalitné potraviny, samé mäso a múka. Čo ale nechápem je, že každý (rovnako ako ty) tvrdí, že sa s tým nedá nič robiť. Čo je holý nezmysel. Pokiaľ viem, normy sa pomaličky menia, zaraďuje sa pohánka, pšeno, viac zeleninových jedál, ovocie. Ale v jednom máš pravdu - zdá sa, ako keby druhou najväčšou prekážkou boli rodičia. Moje dieťa nezje to, nezje hento...Doma ich neučia na nič iné, než to, čo som opísala vyššie. Ale to nie je len vo vzťahu k deťom. Tu ľudí celkovo irituje, ak sa niekto stravuje inak. Je to veľká nehoráznosť 😉

alaguema
31. jan 2017

@marfikchov za 1,65eur/detská porcia ti pripravím zdravý a chutný obed, desiatu a olovrant úplne v pohode. Problém nie sú peniaze. Je to mýtus! Veď doma varíš. Prepočítaj si to a uvidíš sama.

evittam
31. jan 2017

@alaguema Ja nikde netvrdím, že sa s tým nedá nič robiť. Neviem ako ostatné škôlky - my sme boli spokojní - mali zaradené aj iné veci o akých ty píšeš, dokonca biely jogurt - áno, možno neuveríš. A nie všade varia tak ako píšeš ty. Písala som skôr o ostatnom o čom písala mamička - proste všetko len dosť drahé potraviny - teda omnoho drahšie - napr. celozrnná múka, trstinový cukor-prípadne med, a ostatné "zdravšie" veci sú omnoho drahšie...o to ide a ide hlavne o to, že keby aj škôlka a jej zriaďovateľ bol ochotný niečo s tým poriadne spraviť, tak bohužiaľ zo 100 rodičov bude súhlasiť možno 20 - a to je smutné......A ja by som patrila určite k tým 20 - mne totiž nerobí problém zaplatiť kvalitnejšiu stravu, ale bohužiaľ mnohým rodičom áno a tým ďalším je to jedno - tak ako píšeš.....
Raňajky jedávame doma, V škôlke majú desiatu, obed, olovrant. Syn je už školák v škole má len obed......a tiež sme spokojní....

eeffka
31. jan 2017

@evittam tiez zasnem v nasej skolke varia lepsie ako ja doma 🙂 ak by sa dalo tak sa tam nahlasim aj ja. v skole som tiez uz jedla ked bola dcera chora a tiez vynikajuce
Kosice - skola aj skolka statne

marfikchov
31. jan 2017

@alaguema tak len raz som jedna obed v šk. jedálni, aj to bol nejaký experiment s pohánkou či s čím, odnášali sme to všetci, deti aj učitelia... prosto mi taká strava nevyhovuje, nebudem jesť klíčky, ani semená... pri dr. Bukovskom by som zhynula hladom... prosto budem konzumovať a pripravovať stravu mojich starých materí, jedlo bolo chutné ... nie, nemusím mať mäso denne na tanieri... len chyba je viac v tom, že sedíme na zadkoch celé dni, máme málo pohybu, ked by sme minimálne 2 hodiny okopávali roľu, ver mi, že by si kapustu s pečeným bravčovým zjedla jedným šmahom a tri kúsky knedle by ti boli málo... a nie, nie je nehoráznosť, že sa stravuješ zdravo... tie deti v škôlke toho zjedia biedne tak či tak....

evittam
31. jan 2017

@eeffka Presne tak ako píšeš.......😉
@marfikchov My sme na tom podobne - proste všetko s mierou - vyberám si čo jem, od koho kupujem suroviny a aké majú zloženie. Ale rada si pochutím na pečenom bôčiku, šunke či domácej klobáse - a?! Nejdem na to umrieť. Tiež nemám rada "vyhranené matky" čo proste keď vidia biely rožok v ruke dieťaťa tak dostávajú pomaly kolabs. Alebo syn mal v škôlke spolužiaka - mamička si neželala aby na oslavách (MDD a spol.) boli napr. chipsy a tak no a škôlka zatrhla občerstvenie na takýchto akciách úplne - rada by som vedela koľko za to uvedení rodičia zaplatili - lebo to nie je normálne aby sa 90 detí prispôsobovalo jednému - a ten malý keď niekde prišiel k chipsom tak zbalil celý balík a schoval sa s ním do kúta a vyjedol ho....

evittam
31. jan 2017

@marfikchov Asi tak nejak - čo také dieťa vôbec v tej škôlke zje - a ak aj všetko (ako môj syn) - tak fakt tie maličké porcie mu neskutočne asi ublížia.....😀
A tiež nevidím nič zlé na dobrom pečenom mäse (od dobrého mäsiara), udusenej kapuste a vlastnej knedle doma spravenej......napr.aj z celozrnnej múky. Variť sa dá kvalitne a zdravo všetky jedlá a to nemusím žiť na klíčkoch.....

marfikchov
31. jan 2017

@alaguema len ja nevarím z tých istých surovín, čo ty.... v tom bude kapánek rozdiel

lorela
31. jan 2017

Presne tak, normy sa menia a aj v štátnych škôlkach v súčasnosti nemajú až tak ruky zviazané...
V tej našej bývalej mávali napr. chlieb aspoň ražný, viaczrnný, grahamový a pod. Pomazánky schrekove - avokádová 🙂, polievky zahusťované aj ovsenými vločkami, k obedu rôzne šaláty alebo zeleninovú prílohu, na olovrant často paprika, reďkovka alebo aspoň pažítka, aj biely jogurt sa vyskytol (- no vraj ho väčšina detí nejedla), namiesto sirupových krikľavých vôd aspoň čaje (mierne sladené) a čistú vodu v triedach, ovocie denne.
Ja som bola aspoň trošku spokojná, menšie zlo.

marfikchov
31. jan 2017

@evittam súhlasím... mala som šéfku - zriaďovateľku, tiež všetko zdravo, deťom v škole chcela do mikulášskych balíčkov nabaliť len ovocie a hroznový cukor... a jej vlastný expert (v tej dobe štvrták, priznám nemala som ho v láske, lebo vedel koho je dieťaťom a podľa toho sa k nám správal) si na tajnáša neviem či kúpil, či jej zo špajsky ukradol, úplne hrozný, tradičný, biely cukor a ten sypal sebe a deťom rovno do dlane, zbaštili celé kilo. takže tak, odtrhajme od úst tým deťom všeeeetko "nezdravé" a potom to nezdravé ked nájdu inde, tak zjedia dobreženie s papierom

evittam
31. jan 2017

@lorela Presne tak aj u nás. Určite lepšie ako kedysi alebo ako sa to tu niekto snaží "čierno" vykresliť......😉

lorela
31. jan 2017

@marfikchov Stáva sa, ale nie je to pravidlom 😉.
Zdravé stravovacie návyky (dľa možností a hlavne žiaden fanatizmus) treba deťom vštepovať už od malička. Takisto mnohé školy a škôlky majú v tejto oblasti zaujímavé edukačné projekty. A neznamená to, že dieťa v 15. skolabuje pri pohľade na slaninu alebo krémeš, to je veľmi scestný názor.

evittam
31. jan 2017

@marfikchov Presne tak. Toto je na dlhé debaty - ono nič netreba preháňať. Tiež mám známe čo sa pohoršovali, že moje deti poznajú čokoládu, piškóty a neviem čo - tie ich deti to nevideli minimálne do 5rokov a keď sa k tomu dostali tak prinajlepšom "spakovali" pomaly aj papier, pri najhoršom samá alergia na to a na tamto.....

patka24
31. jan 2017

Ach zeny, co by som ja dala za to, keby mam v robote stravu ako v skolskej jedalni, od marca sa vraciam do roboty, prevadzka rychleho obcerstvenia a tam mam denne k dispozicii jedlo v hodnote 5€. Ak si ho nevezmem, prepadne mi a dovi dopo, skuste denne jest vyprazane kura a garantujem vam, ze aj perie vam do roka narastie, a ak nie perie, tak aspon poriadna slanina... a nehrozi vydupat si ziadne gastrace.

alaguema
31. jan 2017

@marfikchov veď pohánka nie je žiadna novinka, to JE jedlo našich starých materí, jedli ju naši predkovia, bola to úplne bežná potravina. Má trochu špecifickú chuť a treba ju vedieť pripraviť. Máme ju doma takmer denne, moje deti ju úplne bez problémov jedia tak, ako tvoje jedia možno rožky 😉 Je to o návykoch.
@evittam veď práve, že sú škôlky, kde varia inovatívne a zdravo s tým istým rozpočtom, ako tie, kde poznajú len mäso a knedľu. Tak kde je problém?

alaguema
31. jan 2017

@marfikchov Asi nevaríme z rovnakých surovín. Ale možno by si sa čudovala, že nás to tak veľa nestojí. Ale ja nekupujem žiadne polotovary, ani údeniny. Varím zo základných surovín, veľa zeleniny a celé obilniny, strukoviny. Myslím, že varíme lacnejšie, ako väčšina domácností, kde sa konzumujú párky, konzervy a salámy.

libawet
31. jan 2017

@marryy7 tak riešiť donáškovou službou, ale za vlastné.

dorottka
31. jan 2017

Isto zalezi od skolky k skolke, jeden cas ma to zaujimalo, ked mi do skolky chodila neter a veru pestrost bola (Kosice), minimalne denny jedalnicek znel u nich tak dobre, ze by som si dala aj ja (daka skolka na Jazere), mali aj take ze slnecnicove chlebiky, aj tu pohanku, aj rozne zeleninove natierky. Mala furt robila ofuky s jedenim doma a v skolke jej chutilo velmi 🙂.
Ja inak neznasam ani salaty (nenajem sa z toho), ani jedla starych materi (nechutia mi vobec), ktore sa povazuju za etalony mega fajnych a vyzivnych jedal - sak stare matky take jedli a ziju - hej, len bez zlcnikov, s cukrovkami, obezitou, osteoporezou, atd atd. Tie jedla su tak chudobne na hocico vyzivne, ze sa tomu ani nedivim...

marfikchov
31. jan 2017

@alaguema ja sa nesťažujem na rozpočet, ja len hovorím,že varím z iných surovín... možno drahšie, možno nezdravšie, ale nám to tak vyhovuje

marfikchov
31. jan 2017

@dorottka teraz 40tnici zomierajú na infartky, a to dokonca športujú... ja nevravím,že sa treba prežierať ako prasatá, ale... nechcem si celý život odriekať, cítiť výčitky pre čipsy či klobásu... Starí rodičia (3 zo 4) jednoducho zomreli na starobu, hoci to nebola vysoká staroba, jedine starký ako 74 ročný zomrel na rokovinu (a to bol rok 1985)... čiže nemyslím si, že naše staré matere trápila osteo, obezita, či cukrovka, to skôr už staré mamy našich detí

alaguema
31. jan 2017

@marfikchov veď ok...Ale verejné detské stravovanie by malo vyhovovať hlavne aktuálnym kritériám na výživu. Nie tým, spred 30-ich rokov. Ani nutričné tabuľky, ktorými sa riadia, nezodpovedajú súčasným poznatkom. Nehovoriac o tom, že kvalita niektorých potravín sa radikálne zmenila, čo súvisí aj so zdravím tých 40-tnikov, čo spomínaš versus starých rodičov. Proste sa autorke nečudujem.

evittam
31. jan 2017

@alaguema Kde je problém? No, neviem - možno v rodičoch? Že im je to - väčšine - jedno?
A čo sa týka ostatného - ja tiež nekupujem polotovary a údeniny len od domáceho overeného mäsiara alebo si spravíme sami - máme to radi - raz za čas dobrá domáca klobása neuškodí nikomu a detto slanina na haluškách - napríklad. Ale to je vec názoru. Tiež sa snažím variť zdravšie a hlavne z kvalitných surovín ale nepohrdnem dobrou slovenskou klasikou...😉 Ako som už napísala - "zlatý stred" - nič netreba preháňať.