Strach zo zmeny zamestnania

domci1994
3. jún 2019

Dobrý deň prajem, po 5 rokoch mením zamestnanie. Bojím sa či to zvládnem. Pozícia je stvorená pre mňa, ale mám strach z nových kolegov/kolegyn. Bude to dosť náročnejšie keďže idem z práce opatrovateľky v domove dôchodcov do nemocnice na ťažké oddelenie. Bojím sa že nezapadnem a ako to tam bude. Niejake rady ? Ďakujem

prevenar
3. jún 2019

neries veci, ktore neexistuju a ries ked sa realne stanu . usetris si kopec nervov 🙂 ...vsetko co si popisala su len tvoje predstavy. je pravdepodobne, ze sa nic z toho nikdy nestane a vsetko bude uplne ok po vsetkych strankach 🙂

ankare
4. jún 2019

Držíme palce 😊

lintu
4. jún 2019

Tvoje obavy sú prirodzené. Veľmi však nad nimi nerozmýšľaj, lebo z tej novej roboty si vyrábaš ešte väčšie strašidlo, ako v skutočnosti je. "Kaša sa nikdy neje taká horúca, ako sa navarí". Veľakrát overená pravdu. Skús si tú vetu zopárkrát povedať, kým sa neupokojíš. Dobre bude, neboj 🙂

alexa1983
4. jún 2019

@domci1994 ajoj, ja dnes po 11 rokoch nenim 😀 z babky do administrativy ☺️ Tak drzim palce . Z noveho kolektivu mam mindraky aj ja 😂

domci1994
autor
4. jún 2019

@alexa1983 ďakujem 🙂 tak držím palce aj ja 🙂

domci1994
autor
4. jún 2019

@lintu ďakujem 🙂 asi sa veľmi sústredím na nepodstatné veci 🙂

timetotime
4. jún 2019

ono je to normalne, ze mas taketo pocity z toho vsetkeho, vsak ked sa to tak vezme, nie je to proste len tak, no neboj sa ty nic isto sa do toho dostanes a prajem ti hlavne dobre kolegyne

ellemell
4. jún 2019

@domci1994 tak to nevieš asi nikdy. Zapadneš či nezapadneš, záleží aký kolektív vychytáš a ako to budeš znášať ak by bol zlý a dá sa prejsť aj na iné oddelenie 🙂

alexa1983
4. jún 2019

@domci1994 dakujem 😀 z babky malo byt z banky 😂😂😂😂

littleblueflower
17. apr 2023

@domci1994 Držím ti veľmi palce a prajem veľa šťastia do budúcna