UPC Broadbrand Slovakia

domi235
29. sep 2022

Dobrý deň,
Mate skusenosť dobru alebo zlu so spoločnosťou UPC Broadbrand Slovakia s.r.o. ?

Ďakujem.

janai1
29. sep 2022

@domi235 dobrú, internet šiel ako mal - žiadne výpadky, technik nám ho zapojil na druhy deň, s tým ze bolo treba vŕtať do steny kvôli káblom a nemal problém s tým, na pobočke nám v pohode urobili zmenu aj počas viazanosti

elizabet173
29. sep 2022

@domi235 iba keď počas víkendu vypadol, tak sa nebolo možné nikam dovolať, aby bola porucha odstránená, ale teda stalo sa to len raz.

denden77
29. sep 2022

mam ich roky rokuce.. vsetko fajn, kym im netreba volat.. potom je to kapitola sama o sebe 😁

domi235
autor
29. sep 2022

@domi235 opytala som sa zle, ospravedlňujem sa, mala som namysli, s touto spoločnostou ako pracovnou ponukou.
Ďakujem.

lauritka
30. sep 2022

@domi235 ano pracujem tam 😀 uz siestym rokom. Skusenosti: som spokojna ako blcha , aj ked práce je veía. Odkedy sa zapnes dokedy sa nevypnes. Benefity: 50% mesacne Home office. prijemny kolektiv, pekné priestory na prácu, firemne akcie, dobrý managment. Ale neviem ci sa hlasis do BA alebo do KE . V Blave neviem posudit, pracuju tam pre slovenský trh- Ale boli sme u nich v BA na vianocom vecierku-bolo super. V KE je pobocka pre svajciarov. podmienkou je nemecky alebo francuzsky jazyk na urovni minimalne B2. Ako zamestnanec mam doma samozrejme UPC sluzby a som plne spokojna. Ak mam problem volam rovno nasho technika. Ale za tie roky mi mozno len raz vypadol Internet a aj to nejake kable im presekli.

domi235
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domi235
autor
30. sep 2022

@lauritka ja sa hlasim do Ba, nevidela som volne ponuky do Ke. Som z vychodu. Ty pracujes na akej pozicii?

lauritka
30. sep 2022

@domi235 pisem IP.

lucia147852
30. sep 2022

Záleží na akú pozíciu. Robila som tam 5 rokov (v BA) ak chceš, nápis spravu