V akých najhorších podmienkach ste pracovali?

26. apr 2024

Či už fyzicky alebo mentálne? A čo bola posledná kvapka pred podaním výpovede?

sunny3
27. apr 2024

.

bluka2
27. apr 2024

Najhorsi bol McDonald… slovník kolegov a micromanagement tých “manažérov” - 2 týždne a stačilo

bluka2
27. apr 2024

@maranta_leuconeura to si úplne viem predstaviť. Stačilo tam iba študovať, aby si človek uvedomil, že tam nikdy nechce pracovať

prosimopomoc
27. apr 2024

@tetapetra menuj, 🙂

niekto2hy
27. apr 2024

@babkaland Zabudol si na vrtulnik,ktory sa pouziva pri takych stavbach.

sevrin
27. apr 2024

@sheila121 ty kokos, to čo bolo, že sa tam mlátili na smenách? 😃

sheila121
28. apr 2024

@sevrin nonstop potraviny, takže v noci tam chodili socky, alkoholici a fetaci. Čo ti poviem fajnoooootka

autor
28. apr 2024

@babkaland vies co, toto si vzdy ja vsimam a cenim, ze ako sa niekto fakt narobi v tom dazdi a vetre a horucave, klobuk dole.
Inak niekto tu spominal McDonald, tak za mna spokojnost. Ked som mala male deti, mohla som robit len rano a bez vikendov, nikde inde som taku prac.dobu vtedy nenasla. Reci manazerov, to som sa len pousmiala a kolektiv bol super.

sevrin
28. apr 2024

@sheila121 jaaaj, ja som myslel, že zamestnanci sa tam mlátili medzi sebou, preto mi to bolo divné 😃

dancingqueen321
29. apr 2024

Chcela som pridat svoju poslednu skusenost, no mam tak zle spomienky, ze nemam energiu to uz ani rozpisovat, strucne: bossing

babkaland
10. máj 2024

@sevrin to by mohlo byť že nebezpečné povolania. Si predstav že si železničiar na nočnej sám v celej budove a stanice sú priam centrom asociálov, narkomanov, bezdomovcov, neprispôsonivých a len tí by tam boli, lebo normálny človek tam v noci neni. Ako by si sa cítil?

Alebo obdivujem aj mestských policajtov alebo personál ťahajúci nočnú zmenu na centrálnom príjme. Zase je tam reprezentácia celej spodiny spoločnosti. Naťahovať sa s takými. Taký policajt rieši slušného človeka len pri strate dokladov. Inák rieši len všemožnú spodinu. Mal by si na to trpezlivosť?

babkaland
10. máj 2024

@niekto2hy ale pilot toho vrtulníka sa nemá zle. Tí aspoň zarobia. Aj žeriavníci. My čo sme pri lopatách sa máme najhoršie. Niekto len naváža štrk. Jazdí s somiešavačom.

sevrin
11. máj 2024

@babkaland ale iste, pred rokmi keď som ešte študoval na VŠ, som si vybavil POS a príležitostne som robil nočného vartáša, bola to dobrá príležitosť si zarobiť nejaké peniaze. Situácií, keď bolo treba volať políciu, som zažil veľa.

babkaland
11. máj 2024

Niekde som videl článok ako to majú ťažké aj záchranárky. To povolanie má zachraňovať životy a nie ohrozovať aj ten vlastný. Kto by chcel zažiť čo táto žena?

https://www.aktuality.sk/clanok/d4mjs0D/zachran...