Aké máte príznaky refluxu a čo pomohlo?
Včera o 18:35
Aké máte príznaky refluxu ? Okrem pálenia záhy , a čo vám pomohlo ?
anonym_ba4c9e
•
Dnes o 06:31@slnieckosazobud zaseknute jedlo v krku, pomaha repikovy caj z liekov nolpaza.
Ale hlavne ja uz nejem biele pecivo a vecer ziadne inak to mam na 100%. Radsej kasu ci varene jedlo.odsleduj si svoje
@ljmmm
stale som kaslala. nolpaza rano pred jedlom, proste prva vec
@ljmmm ten momentálne užívam už týždeň no zatiaľ žiadna zmena

Gastro vysetrenie a lieky.