icon

Aké máte príznaky refluxu a čo pomohlo?

avatar
slnieckosazobud
Včera o 18:35

Aké máte príznaky refluxu ? Okrem pálenia záhy , a čo vám pomohlo ?

avatar
patrike
Včera o 18:57

Gastro vysetrenie a lieky.

avatar
ljmmm
Včera o 20:35

stale som kaslala. nolpaza rano pred jedlom, proste prva vec

anonym_ba4c9e
Dnes o 06:31

@slnieckosazobud zaseknute jedlo v krku, pomaha repikovy caj z liekov nolpaza.
Ale hlavne ja uz nejem biele pecivo a vecer ziadne inak to mam na 100%. Radsej kasu ci varene jedlo.odsleduj si svoje

avatar
slnieckosazobud
autor
Dnes o 07:28
@ljmmm

stale som kaslala. nolpaza rano pred jedlom, proste prva vec

@ljmmm ten momentálne užívam už týždeň no zatiaľ žiadna zmena