avatar
slnieckosazobud založila diskusiu
Dnes o 18:35    

Aké máte príznaky refluxu a čo pomohlo?

Aké máte príznaky refluxu ? Okrem pálenia záhy , a čo vám pomohlo ?

avatar
slnieckosazobud založila diskusiu
Dnes o 18:16    

Ako zmierniť pocit nedostatku vzduchu?

Ahojte, už asi 3 roky mám opakujúce sa problémy, ktoré ma veľmi obmedzujú. Najmä pred menštruáciou sa mi stav zhoršuje. Mávam pocit nedostatku vzduchu, ťažšie dýchanie, tlak/ťažobu na hrudi, búšenie s