
Aké máte príznaky refluxu a čo pomohlo?
Aké máte príznaky refluxu ? Okrem pálenia záhy , a čo vám pomohlo ?

Ako zmierniť pocit nedostatku vzduchu?
Ahojte, už asi 3 roky mám opakujúce sa problémy, ktoré ma veľmi obmedzujú. Najmä pred menštruáciou sa mi stav zhoršuje. Mávam pocit nedostatku vzduchu, ťažšie dýchanie, tlak/ťažobu na hrudi, búšenie s