Ako predísť bolestiam pri obličkových kameňoch?
Ahoj mám 34 rokov a v pondelok mi bolo zistené pri sone obličkové Kameňe na pravej strane 3mm a na ľavej 5mm. Bola som na urologii kde ma posiela ešte na CT ... Vravel mi že mám veľa piť... Už som si niečo prečítala väčšina pijem čistú vodu z vodovodu aj predtým tak bolo.... Čítala som že aj pilsner pivo je dobrý, potom citrónová voda alebo aj paradajková šťava... Prosím napíšte mi nejaké reálne skúsenosti..🙂 a ešte čoho sa najviac bojím je tej bolesti dá sa to predijst myslím aj by som tie Kameňe vymocila aj bez bolestí? Ďakujem 🙂
Ja som s kameňmi skončila nie raz v nemocnici, mne pomohlo pivo 😀 Mne citronáda nikdy nepomohla, akurát ma brutálne bolel žalúdok. Ale sú jedny kvapky, ktoré sa dávajú a to bolo tiež dobré. Ale názov neviem, ja som ich vždy našťastie vymočila
ocinovi pomohlo pivo a skakat z vyvyseneho miesta na tvrdu podlozku, uvolnilo mu to kamen a nemusel na operaciu. Od bolesti algifen. Drzim palce, je to strasna bolest. Mne pri piesku davali novalgin a ketonal na bolest.

Kolega bol niekde kde robili citronadu, zevraj fakt silnu . Pil ju cely vecer. V noci isiel na wc a mal brutal oranzovy moc (akoze jak mimozemstan) . Rano detto tak mazal k doktorovi
Ukazalo sa ze mal velky kamen a ho nahodou rozpustil a tym sa vyhol op