Bolesť žalúdka po gastroskopii: Je to normálne?
Včera o 09:57
Ahojte. Včera som bola na gastro vyšetrení, robili mi gastroskopiu a odobrali aj vzorku zo žalúdka. Dnes mi začal pobolievať žalúdok. Je to normálne?
Samozrejme, že je to normálne. Veď máš podráždený žalúdok z toho samotného vyšetrenia a odberu vzorky zo sliznice. Par dní sa ľahko stravuj a daj tomu čas.
anonym_3acb58
•
Včera o 11:37@ivett311 Kontrolnu gastroskopiu mám každý rok aj s biopsiou.Ano, niekoľko dní môžes mať pocit,ze je to zvnútra citlivé,ale upraví sa to.Okrem ľahkej stravy sa snaž piť nedráždive nápoje/nemali by byť kyslé ani bublinkové/.Alkohol je úplne vylúčený a je ideálne vyhnúť sa aj fajčeniu
anonym_6564c3
•
Včera o 11:37ano je.

Ano. Dodrzala si instrukcie ohladne lahkej stravy potom ? Videli tam nieco zavadne ?