icon

Bolesť žalúdka po gastroskopii: Je to normálne?

avatar
ivett311
Včera o 09:57

Ahojte. Včera som bola na gastro vyšetrení, robili mi gastroskopiu a odobrali aj vzorku zo žalúdka. Dnes mi začal pobolievať žalúdok. Je to normálne?

avatar
patrike
Včera o 10:06

Ano. Dodrzala si instrukcie ohladne lahkej stravy potom ? Videli tam nieco zavadne ?

avatar
katkazatka
Včera o 10:27

Samozrejme, že je to normálne. Veď máš podráždený žalúdok z toho samotného vyšetrenia a odberu vzorky zo sliznice. Par dní sa ľahko stravuj a daj tomu čas.

avatar
ivett311
autor
Včera o 11:06
@patrike

Ano. Dodrzala si instrukcie ohladne lahkej stravy potom ? Videli tam nieco zavadne ?

@patrike áno dodržala som stravu. Výsledky budú o 2 týždne ale nič take nevidel.

avatar
zibi
Včera o 11:22
@ivett311

@patrike áno dodržala som stravu. Výsledky budú o 2 týždne ale nič take nevidel.

@ivett311 daj si buskopan.. treba brat nolplazu alebo emaneru...

anonym_3acb58
Včera o 11:37

@ivett311 Kontrolnu gastroskopiu mám každý rok aj s biopsiou.Ano, niekoľko dní môžes mať pocit,ze je to zvnútra citlivé,ale upraví sa to.Okrem ľahkej stravy sa snaž piť nedráždive nápoje/nemali by byť kyslé ani bublinkové/.Alkohol je úplne vylúčený a je ideálne vyhnúť sa aj fajčeniu

anonym_6564c3
Včera o 11:37

ano je.