Môže byť bolesť brucha spôsobená pankreasom?
Ahojte, prosím o radu. Mávam bolesti v bruchu ako je zaludok tak akoby hneď za ňim po ľavej strane trochu sa to tiahne.Je to taká tupá paliva bolest, ale keď sa najjem tak ta polest je horsia.trva to už cca 2 roky. Mam spravené gastro 4x ,2x kolonoskopia,ct-asi 5,krv tiež - podľa doktorov všetko vporiadku ze to nieje ani zaludok ani pankreas ani žlčník,ale chcem sa spýtať nemôže to byť pankreas??chronicky zapal??
@miroslav1330 ja som už nebola na žiadne vyšetrenia, ako som písala - po dvoch usg a rtg nič nezistili, stále ma to pobolieva tak neviem
@miroslav1330 zdravím , už vám na niečo prišli ? Ja mám presne tieto iste problémy
@miroslav1330 o týždeň idem na magnetickú rezonanciu a tam ak by to bolo niečo, hocičo s pankreasom zistia to ??
@miroslav1330 Dobrý deň poprosím zistili niečo na Tom MR ohľadne pankreasu dakujem
@zuzaan ahoj , ako si dopadla ??
@milan532002 stále nič,všetko po starom stále bolesti po jedle
@miroslav1330 tebe nic nezistili?
Mam po magnetickom vysetreni, tam všetko v poriadku, stolica zevraj tiež v poriadku. Ma niekto taky istý problém??
@miroslav1330 hadicu do zaludka robili? slezina ok? Na MR by videli kebyze pankreas

Mam po magnetickom vysetreni, tam všetko v poriadku, stolica zevraj tiež v poriadku. Ma niekto taky istý problém??