Objednanie sa k psychológovi
6. nov 2022
Prosím vás, chcem sa objednať k psychológovi. Nemám s tým zatiaľ skúsenosti. Na stránke sú uvedené ordinačné hodiny + že objednávať telefonicky je možné aj mimo ord.hodín. Kedy je vhodnejšie, slušnejšie zavolať? Počas či mimo ord.hodín? Áno, čítať viem, ale som z toho celého značne nervózna, a rozmýšľam, že nechcem otravovať počas terapii, ale zas aj mimo mi je to divné.. Ďakujem za názory.

Skus zavolať doobeda, ak nikto nedvihne tak poobede a hotovo.