icon

Pestrec mariánsky a lieky na vysoký krvný tlak

avatar
elenatomasova
20. aug 2019

Pekný večer,prosím vás nevie mi niekto povedať ako to je s užívaním pestreca mariánskeho a s užívaním liekov na vysoký krvný tlak?Že vraj sa nesmie užívať?Máte niekto skúsenosti bojím sa aby sa mi nezvýšil ale zas mám stukovatelu pečeň a chcela by som ju preliečiť.Dakujem

Strana
z2
avatar
maraba
22. apr 2026

niektorí sa stazuju na vnútorny nepokoj pri užívaní pestreca. Neviem ale nemám to overené. Kto má takú skúsenosť?

Strana
z2