Stmavlo mi znamienko, je to nebezpečné?
vybrat, je hnusne. Nepravidelny tvar, pozorujes sama zmenu takze von s nim cim skorej, naco ti je
Pojdem sa objednat
Ja chodím každý rok, keď sa mi nezdá - volám si hneď na výber, súkromná klinika, zaplatím a mám po strese.
Ja chodím každý rok, keď sa mi nezdá - volám si hneď na výber, súkromná klinika, zaplatím a mám po strese.
@michaela329 aha, mozem skusit aj tak,som z ba
@michaela329 aha, mozem skusit aj tak,som z ba
@anonym_autor ja zo ZA - v BA bude určite viac možností. Mne sa už jednoducho nechcelo zakaždým absolvovať čakanie na termín u kožnej, potom čakať na termín na chirurgiu (niekedy aj dva mesiace). Obetujem radšej tých cca 120€ a nám to naraz a v pokoji.
@anonym_autor ja zo ZA - v BA bude určite viac možností. Mne sa už jednoducho nechcelo zakaždým absolvovať čakanie na termín u kožnej, potom čakať na termín na chirurgiu (niekedy aj dva mesiace). Obetujem radšej tých cca 120€ a nám to naraz a v pokoji.
@michaela329 dakujem za tip, idem zistit moznosti
@michaela329 dakujem za tip, idem zistit moznosti
@anonym_autor ja som sla sukromne, nakolko dostat sa ku beznemu koznemu su na tyzdne...


Velkost podla mna tak pol centimetra.