icon

Stmavlo mi znamienko, je to nebezpečné?

21. jún 2026

Neviem, kedy presne takto stmavlo. No stmavlo prwd nejakym casom. Pridam foto.Zaujima ma Vas nazor.
K lekarovi sa idem objednat tak i tak, samozrejme.

Stmavlo mi znamienko, je to nebezpečné?
autor
21. jún 2026

Velkost podla mna tak pol centimetra.

avatar
martinmmartin
21. jún 2026

vybrat, je hnusne. Nepravidelny tvar, pozorujes sama zmenu takze von s nim cim skorej, naco ti je

avatar
catherin4
21. jún 2026

Vyzera nebezpecne, takze cim skor k lekarovi

autor
21. jún 2026

Pojdem sa objednat

avatar
michaela329
21. jún 2026

Ja chodím každý rok, keď sa mi nezdá - volám si hneď na výber, súkromná klinika, zaplatím a mám po strese.

autor
21. jún 2026
@michaela329

Ja chodím každý rok, keď sa mi nezdá - volám si hneď na výber, súkromná klinika, zaplatím a mám po strese.

@michaela329 aha, mozem skusit aj tak,som z ba

avatar
michaela329
21. jún 2026
@anonym_autor

@michaela329 aha, mozem skusit aj tak,som z ba

@anonym_autor ja zo ZA - v BA bude určite viac možností. Mne sa už jednoducho nechcelo zakaždým absolvovať čakanie na termín u kožnej, potom čakať na termín na chirurgiu (niekedy aj dva mesiace). Obetujem radšej tých cca 120€ a nám to naraz a v pokoji.

autor
22. jún 2026
@michaela329

@anonym_autor ja zo ZA - v BA bude určite viac možností. Mne sa už jednoducho nechcelo zakaždým absolvovať čakanie na termín u kožnej, potom čakať na termín na chirurgiu (niekedy aj dva mesiace). Obetujem radšej tých cca 120€ a nám to naraz a v pokoji.

@michaela329 dakujem za tip, idem zistit moznosti

anonym_8b12e7
22. jún 2026
@anonym_autor

@michaela329 dakujem za tip, idem zistit moznosti

@anonym_autor ja som sla sukromne, nakolko dostat sa ku beznemu koznemu su na tyzdne...