Zlý prístup doktorov ku predpisovaniu liekov
Ahojte ľudia dneska ma to neskutočne vytočilo ich prístup bol som na konzultácií a potom som šiel na vyšetrenie ohľadom preverenia invalidného dôchodku áno prišiel mi papier o schválenie invalidného dôchodku dobre nejdeme riešiť dôchodky,ale som neskutočne vytočený s tým,že aký sú doktori odmeraný s tým,že nechcú predpisovať lieky tie ktoré ľudom najviac prospievajú a pomáhajú lebo sú návykové....no a čo povecme si všetci mame mať neurologické a psychiatrické ťažkosti??? ak pomáhajú lieky tak ich naďalej predpisujem aj keď sú navýkové ne??.....😠😒 som neskutočne vytočený a nervózny s toho,že mi nechceli jeden liek schváliť a predpísať ho,ale to nie len mne ale aj ostatným pacientom nechcú majú ľudia trpieť??? ak vidím tým našim lekárom nejde tak o zdravie pacienta ale ako zbohadnuť toto už ma naozaj vytáča.....V novembri idem ku neurologičke a zrobím tam poriadok mam sto chuti aj zajtra som neskutočne vytočený 😠 aky mate vy vzťah ku svojim lekárom??? ste snimi spokojný??
wow no tak idem si ziadat ID, ak niekto so skoliozou a zavratmi ide dostat IDcko, tak nechapem co ja robim este v praci
bože môj... tá tvoja gramatika je iný "gól"
@stelly652 ty si sprav poriadok v prvom rade sam so sebou. Jasne, ze lekari nechcu vo velkom predpisovat navykove lieky, ved aj liecba fetakov nieco stoji a zaplati ju kto?? Spravne, ty nie, kedze nepracujes a do systemu odvadzas presne nula €.
@sissy27 asi tak.. do systemu neda ani fuka, akurat na nom bude cely zivot parazitovat a este bude aj pistat, ze svet nefunguje tak ako by to chcela jeho popletena hlava.🙈
@anonym_225b5c skoliózu a od skolióza mam aj tie mierne závraty
@stelly652 netrep,na skoliozu nedostaneš ID,na skoliozu sa nepredpisujú návykové lieky
wow no tak idem si ziadat ID, ak niekto so skoliozou a zavratmi ide dostat IDcko, tak nechapem co ja robim este v praci
@anonym_1dde92 budú tam aj iné diagnózy.
Co vsetko si ty sam spravil, aby sa ti zlepsil zdravotny stav? Kolko penazi si dal do spolocnej kasy do socialnej a zdravotnej poistovne? Cele dni sa len lutujes a utvrdzujes sa v depresii namiesto toho, aby zacal chodit do prace. Chyt lopatu a prejde ta aj depresia. Lekar nie je tvoj podriadeny, aby ti predpisoval co mu ty nadiktujes. Vsetkym by som vam porusila ID a hajde do prace. My tu na vas robime a este sa vam nepaci. Druhy mlady muz, ktory sedi cele dni za Pc tu zas pravidelne zobre cez Donio, lebo "nevladze" chodit do prace. Katastrofa.
@stelly652 a napadlo ti napríklad, že po zvážení aktuálnych výsledkov to lekár nepokladá za dobrý postup? Ak si nespokojný môžeš prejsť k inému lekárovi, nikto ťa nikde nasilu nedrží. Ale tipnem si, že ani iný lekár ti ich nedá. To, že tie lieky potrebuješ je len tvoj názor, máš nulové skúsenosti s návykovými liekmi, ten lekár má viacero pacientov, stovky, nie len teba, tak má asi viac skúseností nemyslíš?

troll
@anonym_2f0663 nie je to troll, je to stelly😉