18 dňový cyklus

rozalka_13
20. feb 2022

Ahojte máte niektorá menštruačný 18. dňový cyklus ? Už ma ide poraziť, už 3 mesiac mi chodí menštruácia na 18.deň 😒

siska53
20. feb 2022

@rozalka_13 ahoj, aj mne sa to stava, ale je to akoby len spinenie..potom zase aj 6tyzdnov nepride a zas na 18.den.. to teraz v poslednu dobu, predtym to chodilo na 21-25.den, tak som nasadila alechemilku.. lenze..teraz som ju dlhsie nemala.. takze..opat som.si konecne zohnala.. uvidime.. inak jedine smer doktor.. mne dal.progesteron, ale nechcela som.to brat, chcela som.najskor skusit alchemilku.

janetinka27
20. feb 2022

@rozalka_13 merias si teplotu? bolo by fajn zistit,ci mas ovulacou a ktoru fazu cyklu mas skratenu

rozalka_13
autor
20. feb 2022

@janetinka27 nemeriam nič 😁

rozalka_13
autor
20. feb 2022

@siska53 bola som u lekára, aj beriem duphaston, ale už som ho vysadila, skôr som začala piť bylinny čaj a dávať si obklady, tak boh vie či aj to mi to “neupravuje” 🙂

evina0
21. feb 2022

@rozalka_13 neprekonala si covid? Možno sa niekto zasmeje ale nam velaa kamosiek po covide mava kratke cykly alebo naopak oveľa dlhší.Mozu zato rozhádzané hormony.treba ich zrovnať.aj ja som mala tento problem a pomohli mi bylinné veci.

tuppuk
21. feb 2022

A lekár je s tým ok že to máš takto? Lebo verím, že je to na porazenie, tak mohol ti s tým aj niečo pomôcť viac urobiť.

janetinka27
21. feb 2022

tak ono to je aj tazko povedat, co tebe pomoze. ved bez toho, aby bola znama pricina a aby si vedela, co ti chyba alebo coho mas vela, nevies, co treba doplnit. mozes skusit babske recepty a mozno sa ti to upravi casom samo. nikto nevie, ci si ten tazsi pripad alebo nejaky lahky 🙂

rozalka_13
autor
23. feb 2022

@evina0 áno prekonala 2x 🙂

evina0
23. feb 2022

@rozalka_13 netvrdím ze to môže byt na 100% len covidom no poznám vela žien co maju s cyklom po covide problém alebo inak povedané mali problém. Aj ja som mala, no prcistila som si telo,zrovnala hormony a všetko je v poriadku.