2 roky sa snažíme o bábo a stále nič. Čo nám pomôže?

steva23
20. máj 2014

Ahojte . Mam 25okou z partnerom sa snazime o babo us 2roky ale nedary sa nam . Berem dufaston bo mam nepravidelny cyclus.us neviem co mam robit .kupila som si aj ovulacne testy . A aj lady Q . Ale stale nic Nemate nejake rady co by mi pomohlo . Prosim a dakujem

lulu369
20. máj 2014

Ahoj, preberala si to s tvojim gynekológom? ak nie tak zabehni k na gyndu a poraď sa so svojim lekárom, možno ti predpíše ešte nejaké lieky okrem duphastonu...My sme sa s manželom o druhé bábo snažili 9 mesiacov, mne doktor predpísal clostylbegyt (povedal mi že tieto tabletky by mali pomôcť otehotnieť), no môžu sa brať len 3 cykly po sebe a potom pauza. Ja som ich tak brala, no prvýkrát mi nepomohli, no po 4 mesačnej pauze mi ich doktor predpísal znova a otehotnela som hneď prvý cyklus 😉

ivet1371
20. máj 2014

nech ti spravia folikometriu a manžela pošlu na vyšetrenie spermii a uvidite čo dalej.dcera tak bola behom dvoch mesiacov vedeli čo dalej

lauricka
20. máj 2014

zvlastne, ze sa nepytas radsej gynekologa....po dvoch rokoch uz ozaj je cas. Zisti, ako Ti prebiehaju cykly, ci dozrievaju vajicka, asi posle do CAR na konzultaciu a vysetrenie, kde skontroluju spermiogram Tvojho partnera. Je cas to riesit odborne. Ale v klude, ziaden stres, nastastie, nemas vela rokov. Poriesi sa to. Samo alebo s pomocou, nejako sa to poriesi.

siska765
20. máj 2014

a mas vobec ovulaciu?povedz svojmu gynekologovi nech ti urobi folikulometriu-urci presne den ovulacie ,urobi hormonalny profil, vysetrenie manzelovych spermii a tak dalej.

empathia
20. máj 2014

v prvom rade si odsleduj pravidelnost cyklu a ci ovulujes, idealne urobit kompletny HP, ved predsa duphaston ti nemohol dat lekar len tak bez krvného rozboru...