AB0 inkompatibilita

lovesab
26. jan 2018

Dobrý deň. Má niekto skúsenosť s týmto stavom a odvážil sa na viac ako 2 deti? Ako to dopadlo? Ďakujem za každú odpoveď.

sense
21. nov 2020

@kristinapolusinova ja som rodila v 38tt, pôrod bol vyvolavany pretože výsledky z dopplera boli zle a hodnoty protilátok vysoké

l_u_b_i_c_a
21. nov 2020

@kristinapolusinova malý pred termínom mi odišla voda a pri malej o týždeň skôr. Deti 3,2 kg 50cm, 3,45kg a 51 cm

kristinapolusinova
22. nov 2020

Ďakujem za odpovede🤗👍🙂

kristinapolusinova
30. nov 2020

Ja som bola dnes na kontrole a protilatky mam Duffy Fya-moc tomu nerozumiem.Titer som mala 250 a teraz v 19tyzdni mam 1100.V stredu ma caka vysetrenie v Bratislave.

l_u_b_i_c_a
30. nov 2020

@kristinapolusinova ja som na začiatku tehu pri oboch detoch mala titer cez 4tisic, pri malom mi stúpol na konci tehu na niečo cez 8 tisíc ( mal dlhsie zltacku), pri malej na vyse 131 tisic ( našťastie ma mala skupinu 0), tretie z nebude. Toto posledné tehotenstvo bolo už moje piate, mam viaceré problémy s krvou. Držím vám palce

kristinapolusinova
1. dec 2020

@l_u_b_i_c_a Dakujem👍 a kde ste chpdili do poradne,kde ste rodili?Dakujem za odpovede

kristinapolusinova
1. dec 2020

@l_u_b_i_c_a Este sa vas mozem spytat ake protilatky ste mali?dakujem a prajem pekny den🤗

l_u_b_i_c_a
1. dec 2020

@kristinapolusinova anti-A titer. Do poradne k svojmu lekárovi, pôrodnicu so neposlednu chvíľu menila kvôli novorodenckemu.

ollow76
27. júl 2022

@lovesab ahojte, ja mam skupinu 0+ a manžel A+ a zistili mi pri prvom inkompatibilitu ale vovec som netusila co to znamena, az teraz... Takze moj pripad, 1 dieta ma skupinu A+, druhé dieta tiež A+ a tretie je na ceste.. Ale nieco sa mi mari, ze mi dr. hovoril v porodnici, ze to je jedno kolko deri sa mi narodi, ze všetky budu mat krv A+ tak som zvedava. K téme k žltačke - ani jedno moje dieťa nemalo žltačka, mali to na hrane ale nepotrebovali nic. Druha dcerka bola trosku zltsia ale to bolo vsetko. Tretia dcerka sa uvidi... Ako bude reagovat. 😉

kristinapolusinova
29. júl 2022

Píšem po dlhšej dobe...tak nakoniec som v 28tyždni skončila v Ružinovskej nemocnici...protilatky stupli na 2000...babätko sa nemalo dobre-anemia,voda pri srdiečku,opuch...robili mi kordocentezu,dali 2x vnutromaternicovu transfuziu a naštastie babätko dobre prijalo krv...pichli kortikoidy 2davky a v 33t malinkú vybrali.Už ma 16mesiacov a sme v poriadku vdaka odbornikom z Ružinovskej nemocnice...