Aj vám meškal menzes po očkovaní?

18dada18
8. sep 2021

Ahojte dievčatá. Kolko vám meškal menzes po očkovaní? Pred očkovaním viac menej + - 2 dni pravidelný. Okolo 32-34 dc. Po prvej dávke meškal 8 dni, po druhej dávke už mešká 13dní. Som už 47dc. Prsia mám citlivejšie skoro dva týždne a tá mrcha sa nie a nie spustiť. Prosím pomoc. Tehotná bohužiaľ nie som. Tehotenské testy sú negatívne. :(

poopsie
8. sep 2021

Treba ísť k doktorovi necgvti pichne vyvolavačku 🤷‍♀️

matakele
8. sep 2021

@18dada18 mne meškal 5 dní po druhom očkovaní. Nie a nie aby sa spustil. Ja som skúšala aj víno červené,že to podporuje ,ale spustilo sa neskôr aj tak . Po prvom očkovani som myslela,že vykrvácal,tak silné. Ono to príde ,ak nie tak radšej k doktorovi s tým.

sunshine_18
8. sep 2021

Mne meskal 2tyzdne tiež len citlivé prsia, skus si dat alchemilkovy čaj

lopka1313
8. sep 2021

Ja som bola ockovana astrou a v oboch pripadoch sa mi na druhy den spustil taky silny, ze az (ockovali ma v dni, kedy som prave krvacala). Akurat pred druhou davkou som mala taky divny, 3 tyzdne som akoby len spinila, normalny (ale silny) sa spustil az den po ockovani. Ale ja som sa stahovala, tak som to pripisala stresu zo stahovania 🙂 dalsie uz boli normalne 🙂

danulicek
8. sep 2021

mne skoro dva týždne. ďalší cyklus prišiel načas.

pondelok01
8. sep 2021

Aj mne skoro dva tyzdne meskal

kika1603
8. sep 2021

Mne meškal vyše 50 dní,neboj príde 😎

18dada18
autor
8. sep 2021

Baby ďakujem. Vidim, ze nie som jediná. Už ma dnes aj pobolieva brucho (mavam to tak niekedy pred ms) .. som zatiaľ dohodnutá s gyn, ze pokial neprídu do zajtra tak prídem na sono, ci náhodou cystu nemám a na vyvolavacku. Toto ma teda fakt prekvapilo, takéto meškanie 😒 skúšala som aj kupel. Aj vino a nic.