Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako dlho po stere z kŕčka môže dôjsť k špineniu?

nina51
8. aug 2012

Ahojte,

s manzelom sa snazime o babo 11 mesiacov. Tie, ktore poznate trapenie z kazdej novej mrchy, budete chapat, ze po takom case sa snazi zena najst odpoved na vsetko 🙂 . A preto by som chcela zistit, ci moje 2-dnove krvacanie tak 7 dni po ovulacii bolo vysledkom steru z krcka maternice v ramci preventivky, ktory bol robeny tiez v case ovulacie. Alebo to uz nie je mozne po tolkych dnoch a v tom pripade to bolo uhniezdovanie? (v mojom pripade neuspesne). Obraciam sa na vas vsetky, lebo moj lekar je odo mna vzdialeny 250 km a otazok zacina byt vela ☹

drabantovazuzana
8. aug 2012

ono s tým špinením je to taká zrada... Neviem ti odborne odpovedať, dám len moju skúsenosť - mne napríklad stačí, že som trošku viac unavená alebo napríklad sa viac ponamáham a hneď špiním... Takisto po každom styku a tiež po každom jednom vyšetrení u gynekológa... A tiež som špinila v čase, keď som otehotnela... Nechcem ti dávať plané nádeje, ale sprievodným znakom uhniezďovania môže byť zrejme aj drobné špinenie. Vyšetrenie ti bolo robené už pred 7 dňami, tak predpokladám, že z toho to už nebude. Vôbec sa pre to netráp, skús to vypustiť z hlavy a počkaj ešte 1-2 dni. Uvidíš, čo sa bude diať. Potom, ak to neprejde, skús zavolať svojmu dr. Vieš, lebo aj kebyže teraz pôjdeš na vyšetrenie, tak ak máš podozrenie, že by si mohla byť tehu, aj tak by ťa nevyšetrovali a ani sono by zrejme nerobili... 🙂

blau
8. aug 2012

@nina51 ano moze byt. AJ ja som mala spinenie bola som v 5-6tt robil mi ster a za take 2hodky som mala spinenie. Slabunke malo. Svagrina nieje tehu, a tiez po stere spini. Neboj...

nina51
autor
8. aug 2012

Dakujem baby. Ono to uz bolo davnejsie a tehotna som nakoniec nebola, ale teraz som skor chcela vediet, ci som mohla spinit zo steru az 7 dni po nom. Totiz, ja nidky nekrvacam mimo obdobia mrchy.

nibiru
8. aug 2012

no podla mna to bolo skor to uhniezdenie este som nepocula o steroch ktore by sposobili krvacanie,spinenie nakolko je to len ster nie niake nasilne otieranie ja som mala implantačne spinenie umna to bola asi 10min. krvacanie cista krv bolo to 25dc a o 3dni som mala na teste ducha tmavu ciarku som mala hadam až 5-7 den meškania normalne som mala cykli 28dnove podla mna to mohlo byt uhniezdenie ono dokonca pozityvny test byva až cca 2-3 dni po uhniezdeni až vtedy je dostatočne vysoke hcg.kedy si si robila test?aby si špinila 7dni po stere je blbost hneda krv je stara ale ružova,červena čerstva aktualna.

nina51
autor
9. aug 2012

Lekar povedal, ze slabe krvacanie po stere je bezna vec. Co ma vsak zmiatlo, bola ta krv. Ako si spominala ty Nibiru
,bola to ruzovkasta krv, takze cerstva. Z toho som si tiez vydedukovala, ze zo steru po 7 dnoch by mala byt skor stara- hneda. Ku testu nedoslo, pretoze menstruacia prisla normalne, akurat ze o dost silnejsia. To bolo este v marci, to obdobie som mala take ubehane, ze by som sa necudovala, ze babu sa tam nechcelo ostat. Ale baba sme sa stale nodockali a to, ze to bolo uhniezdovanie, by ma len ukludnilo, ze to ide (cize, ze aj manzel je ok) a jednoducho to neprislo v ten pravy cas.

lucinocka
9. aug 2012

@nina51 nemyslim si ze 7 dni po prehliadke mozes krvacat zo steru, zvycajne je to hned to..ved on ti ho nerozvrta len skrabne metlickou, tak nevidim dovod preco by sa malo po tyzdni spustit nejake spinenie z toho..ja som mala raz alebo dvakrat spinenie po stere / a to mi ho beru relativne dost casto, kvoli kontrole/ a teraz mi brali v 30 tyzdni v tehu, som sa bala ale nic.. dufam ze u teba je to vytuzene uhniezdovanie🙂

nina51
autor
9. aug 2012

Tak asi bolo 🙂

viktorka555
9. aug 2012

po stere som zašpinila hned v ten den, ked som prišla domov z gyndy. A iný prípad, ked som otehotnela, špinila som v čase, ked som mala dostať menzes...aj 3 dni, potom to prestalo

matulik2226
24. mar 2013

aha uš vjem očo ide 😀

matulik2226
24. mar 2013

tak asibolo🙂

matulik2226
25. mar 2013

tak asidole 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli